Židle standardní - Klasické židle do každého pokoje

nalezených výrobků: 125
   1    z    5   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

55cm     88cm     49cm    
2068 Kč
10
47cm     83cm     47cm    
1445 Kč
10
61cm     77cm     54cm    
2163 Kč
VYPRODEJ
37cm     98cm     42cm    
727 Kč
1052 Kč
43cm     96,5cm     40cm    
2383 Kč
46cm     106cm     42cm    
1899 Kč
42cm     85cm     50cm    
1797 Kč
43cm     78cm     46cm    
1310 Kč
46cm     79cm     48cm    
957 Kč
31cm     56cm     36cm    
470 Kč
50,5cm     72,5cm     52cm    
1671 Kč
VYPRODEJ
44cm     100cm     58cm    
870 Kč
1253 Kč

   1    z    5   
výsledků na stránku:

Klasické židle ideální do Vašeho interiéru

Klasické židle jsou nabídkou, kterou nemůžete přehlédnout. V naší nabídce najdete židle vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, židle, které ladí s různými styly designu a zároveň jsou velice pohodlné. Náš sortiment vybíráme a sestavujeme velice pečlivě tak, aby u nás každý našel přesně to, co hledá, podle vlastních potřeb a očekávání a zároveň se vešel do připraveného rozpočtu. Seznamte se tedy s naší nabídkou židlí, které využijete ve svém interiéru.

Klasické židle do každého pokoje

Židle je nábytek  s univerzálním charakterem, díky němuž najde využití téměř v každém pokoji. Je nepředstavitelné mít funkčně uspořádaný obytný prostor bez praktických a pohodlných židlí. Židle potřebujeme u  jídelního stolu, u psacího stolu nebo v jídelně. Dřevěné židle jsou obzvláště oblíbené, jelikož  mají nadčasový designový charakter a jsou velice trvanlivé díky stabilní a pevné konstrukci.
 
Dřevěné židle se také esteticky hodí k většině stylů uspořádání a designu a také k různým typům pokojů. Vybavením vaší kuchyně, jídelny nebo kanceláře stylovou židlí budete Vy a Vaše rodina nejen pohodlně využívat domácí prostor, ale také zvýší estetickou hodnotu jednotlivých uspořádání.

Moderní židle, tedy jaké?

V sortimentu našeho internetového obchodu s nábytkem najdete mimořádně velký výběr židlí, které se liší nejen rozměry, tvarem nebo typem použité konstrukce a použitých materiálů, ale také designovým stylem. Pro splnění očekávání zákazníků s různými názory a estetickými preferencemi jsme vytvořili širokou nabídku klasických židlí.
 
Díky tomu bude moci každý úspěšně najít svůj vysněný kus nábytku, který odpovídá charakteru konkrétního interiéru a stylu jeho uspořádání. Lidé, kteří hledají židle, se obvykle dělí do tří skupin: milovníci nadčasové klasiky, milovníci stylizovaného nábytku a ti, kteří preferují moderní židle.
 
Moderní židle vypadají skvěle v uspořádání, které odpovídá současným trendům v interiéru. Je to nábytek se sofistikovanými konstrukčními formami, originálním čalouněním a zajímavou kombinací různých materiálů. Hlavní výzdobou je často nevšední  barva nebo vzor. V naší nabídce najdete průmyslové, ale i klasické nebo stylizované židle. Moderní křesla Kris jsou také velmi populární. Díky této rozmanitosti bude jakýkoli interiér designově velice zajímavý.
 
Nejmódnější židle této sezóny:
 
    • dřevěné židle
    • židle ve skandinávském stylu
    • průmyslové židle
    • židle art. deco
    • židle wenge
    • židle 60.let
    • rustikální židle
    • židle Kris
    • židle s příčkami
 
 
Tyto designové styly a formy nábytku dokonale ladí s charakterem moderních interiérových trendů. Nabídka je tak bohatá, že si každý najde svůj oblíbený styl i model židle. Stylizované židle se nyní staly zvláště módní. Jedná se o modely, jejichž podoba odkazuje na ikonický nábytek z minulých let, který se dnes do designu vrací. Například židle s područkami nebo čalouněním se mísí s minimalistickým, moderním výrazem a eklektickým uspořádáním, díky čemuž je celý koncept intenzivnější a elegantnější.

Židle ve skandinávském stylu

Skandinávské židle jsou modely, které jsou dnes velice oblíbené. Není to žádné překvapení, jelikož díky své univerzální podobě zapadají do mnoha stylů uspořádání. I přes svoji jednoduchou formu jsou tyto židle velice estetické a to hlavně kvůli materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Dřevěné židle s čalouněním jsou modely, které krásně doplňují interiéry. Díky kombinaci dřeva a příjemného odstínu šedé vypadají velmi stylově.
 
Dokonale navržené v moderním skandinávském stylu jsou také židle s příčkami, jejichž zádová opěrka vytváří jedinečný efekt a tvoří zajímavý doplněk v interiéru. Kromě toho Vám také můžeme nabídnout vysoké barové židle, které se dobře prezentují v otevřených kuchyních u kuchyňského ostrůvku nebo pultu. Jsou sofistikované a skandinávský styl dává jejich formě lehkost.

Nejzajímavější židle pouze v naší nabídce

Židle jsou nábytkem, který se pravděpodobně nachází v každé domácnosti. Na jejich výběr však není kladen takový důrazu jako v případě jiných kusů nábytku. Je však třeba si uvědomit, že vybrané židle budou mít významný dopad jak na estetiku celé kompozice, tak na pohodlí uživatelů. Dobré je tedy vybrat nábytek, který bude funkční, stabilní, esteticky rafinovaný a hlavně pohodlný. Všechny tyto podmínky splňují židle z naší nabídky. Z hlediska designu doporučujeme židle černé, šedé nebo bílé, případně s čalouněním v podobě ekologické kůže. Tyto modely jsou ideální pro moderní a eklektická uspořádání. V klasických interiérech se však budou nejlépe prezentovat:
  • židle čalouněné
  • židle rustikální
  • židle s příčkami
Bez ohledu na to, jaké potřebujete židle pro svůj interiér – v našem internetovém obchodě  na Vás čeká nábytek, který splňuje všechna Vaše očekávání.
/zidle-standardni-c-1020.html