Popis výrobku

Zrcadlo Montana LS je ideální prvek vybavení ložnice nebo předsíně v každém bytu. Velká plocha zrcadla dodává vizuální prostornost celé místnosti.

Díky barevnému provedení se místnost stává útulná. Zrcadlo ideálně harmonizuje s ostatními prvky z kolekce Montana.

Systém nábytku Montana je ideální nabídka pro osoby, pro které je důležitá útulná atmosféra a klidné barevné kompozice. Kolekce je vyrobená z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky se strukturou dřeva, díky čemuž je nábytek odolný vůči poškrábání. Tento systém je velmi funkční, a díky jednoduchým a přirozeným tvarům celek vypadá výjimečně efektně a elegantně. Barevné provedení v odstínech dubu zdůrazňuje rafinovaný, a zároveň domácí charakter kompozice.

 

 

    

 

dub lefkas              lanýžový dub

Vlastnosti nábytku:

 • nové, stylové barevné provedení
 • přední části bez úchytů
 • hodí se do každého interiéru

 

Doručení zdarma!

 

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 123 cm,

 • wysokość

  výška: 84,5 cm,

 • głębokość

  hloubka: 7 cm,

Více parametrů

barevné provedení

Možnost výběru

Barva korpusu

dub lefkas tmavý

Barva korpusu

dub lanýžový

Provedení

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

čelní části

zrcadlo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost zrcadlových čel nábytku. Zrcadlo je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým řešením pro Váš interiér. Jeho hlavní výhodou je optické zvětšení prostoru, které dodává interiéru pocit prostornosti. Je ideálním řešením pro místnosti s menšími plochami, kde se počítá každý centimetr. Jako surovina pro nábytkové čelo má zrcadlo mnoho výhod. Zaprvé dodává nábytku jedinečný charakter a luxusní vzhled. Za druhé se zrcadlo snadno čistí a udržuje. Kromě toho zrcadlo opticky prosvětluje místnost, dodává jí hloubku a rafinovanost.

Montáž

Nevyžaduje se

plně smontovaný nábytek

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

19 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

87 cm x 5 cm x 128 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Zrcadlo Montana LS

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/zrcadlo-montana-ls-p-2164-1206-1206.html