Čela postelí

nalezených výrobků: nalezených výrobků: 0
řadit :
Sortowanie
výsledků na stránku:
status
cena
Cena
-
Velikosti

Čela k postelím v nabídce našeho obchodu

Uspořádání ložnice je klíčové nejen pro její estetiku, ale také pro pohodlí, které v ní budeme každý den cítit. Klíčovým nábytkem v této místnosti je samozřejmě postel. Nejen proto, že ji používáme nejvíce, ale také proto, že přitahuje pozornost z estetického hlediska. Při výběru postele do ložnice stále více osob volí vzhledově jednoduché konstrukce postelí. Souvisí to se současnými trendy interiérového designu. Potom se vyplatí vylepšit konstrukci s matrací tak, aby byl nábytek plně funkční a praktický. Doplnění postele o čelo postele se v tomto případě jeví jako nutné řešení. Čelo postele promění i nenápadnou tradiční postel v efektní kus nábytku zajišťující maximální komfort užívání.

Čela postelí v našem internetovém obchodě

Jsme si vědomi toho, že pohodlí a vytříbený design uspořádání ložnice je prioritou. Proto jsme pro vás připravili široký výběr čel postelí, s jejichž pomocí doplníte aranžmá nejen o efektní designový výraz, ale také výrazně zvýšíte komfort užívání ložnice. Prioritou je jednoduchost používání nábytku, kterou zaručí matrace vhodně přizpůsobená individuálním potřebám a čalouněná opěrka hlavy, o kterou se budete moci opřít při večerní relaxaci.
 
Čelo postele v horní části postele krásně doplňuje korpus nábytku, chrání stěnu, ale především je také velmi funkčním opěradlem. Je důležité zvolit optimální čelo postele tak, aby odpovídalo stylu přijatému v uspořádání ložnice, stejně jako formě samotné postele. Jak vybrat čelo k posteli, aby dokonale ladilo s konstrukcí postele, ladilo se stylem interiéru a bylo co nejpohodlnější? Máme pro vás hrstku praktických tipů při vybírání čela postele a také odborné poradce, kteří jsou vždy připraveni Vám při výběru pomoci.

Čelo postele – kompletní postel nebo postel s čelem na míru?

Postele do ložnice jsou většinou dostupné ve dvou designových variantách. První variantou jsou modely s klasickým rámem s matrací bez jakýchkoli doplňků. Druhou možností jsou postele s čely a doplňkovým vybavením v podobě šuplíků, úložných prostorů na lůžkoviny apod. V případě druhé varianty by se zdálo, že čelo postele je vždy esteticky v souladu s celým korpusem nábytku , a nemusíme se starat o výběr vhodných doplňkových prvků k rámu postele.
 
Přesto stále více osob preferuje řešení, která lze personalizovat a ideálně přizpůsobit podmínkám konkrétního interiéru a individuálním designovým preferencím uživatelů. V tomto případě bude nejlepší volbou samostatný výběr čela postele. Díky tomu máme vliv na to, jakou plochu stěny bude čelo krýt a jak bude model postele vypadat jako celek. Takové čelo postele lze ručně namontovat na stěnu a ovlivnit tak estetiku celé ložnice. Toto řešení dává velké možnosti při výběru barevné kompozice a materiálu čela postele. Díky tomu můžete změnit charakter aranžmá a udělat ho unikátnějším. A celá kompozice postele se stane výrazným akcentem v kompozici ložnice.

Typy čel postelí

Čela postelí jsou velmi univerzálním a originálním řešením do ložnic a dětských či teenagerských pokojů. Jak po stránce designu, tak funkčnosti. To znamená, že stylové čelo postele kromě užitné funkce může být i stylovou dekorací na stěnu, která ladí se stylem celého interiéru. Náš internetový obchod nabízí mnoho typů opěrek hlavy. Oblíbená jsou především čalouněná čela postelí a 3D čela.
 
Čalouněné čelo je v současnosti nejmódnějším řešením ložnicových a dětských postelí pro svůj měkký a příjemný materiálový povrch, který má i výrazné designové přednosti. Vnitřek takového čela bývá tvořen nábytkovou deskou, na kterou je připevněna měkká výplň - čalounická pěna a celek je potažen čalounickou látkou, díky které působí čelo postele jako elegantní stěnový panel s dekorativními vlastnostmi. Rozměry čela postele, barvu a vzor látky i tloušťku výplně lze zvolit při objednávce.

Čalouněné panely - čelo postele a jejich výhody

Polstrované opěrky hlavy jsou dekorativní i funkční. Z hlediska funkčnosti jsou výbornou izolací stěny, chránící před pocitem chladu, ale i poškozením či nečistotami na jejím povrchu. Poskytují také vynikající akustickou izolaci, díky čemuž si je ceníme zejména v dětských a mládežnických pokojích. Po estetické stránce však poskytují mimořádně široké možnosti utváření designového charakteru interiéru.
 
Čalouněná čela postelí se skládají z modulů, díky kterým můžete úspěšně volit jak formu, tak výsledný tvar kompozice podle potřeb interiéru i estetických preferencí uživatelů. Moduly opěrek hlavy mohou mít různé tvary a výběr jednotlivých provedení je mimořádně bohatý a efektní. Nejoblíbenější jsou obdélníkové čalouněné panely, ale stále populárnější jsou také šestiúhelníková nebo trojúhelníková čalouněná čela, pomocí kterých lze vytvářet zajímavé kompozice. 3D čela postele jsou stále více v módě.

/cela-posteli-c-1259.html