Dětské pohovky - Rozkládací válendy jednoosobové a dvouosobové

nalezených výrobků: 26
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

200cm     62cm     85cm    
6352 Kč
205cm     77 cm     84cm    
7450 Kč
86cm     74cm     190cm    
8450 Kč
10
189cm     58cm     81cm    
7425 Kč
Linea 11 Anthracite
Boky: Pravý je nižší - levý je vyšší
189cm     58cm     81cm    
6150 Kč
184cm     42cm     80cm    
6179 Kč
106cm     67cm     79cm    
7300 Kč
198 cm     77cm     85cm    
6352 Kč
191cm     69cm     83cm    
9100 Kč
88 cm     73cm     192cm    
8850 Kč
110cm     71cm     71cm    
6550 Kč
198cm     80cm     93cm    
11900 Kč
200cm     42cm     90cm    
6533 Kč
200cm     45cm     84cm    
4608 Kč
155cm     75/92cm     85cm    
8124 Kč
10
147cm     74/88cm     83cm    
9665 Kč
MODONE 9702 Sesame
Změna rozměru: Jeden rozměr
Prava nebo levá strana nábytku: Levá strana
147cm     74/88cm     83cm    
7348 Kč
190cm     70cm     84cm    
8300 Kč
188cm     77cm     83cm    
7800 Kč
198cm     77 cm     85cm    
8650 Kč
155cm     70cm     84cm    
4820 Kč
190cm     77cm     84cm    
7900 Kč
138cm     78cm     82cm    
7150 Kč
205cm     45cm     90cm    
6156 Kč
VYPRODEJ
VYPRODEJ
194cm     82cm    
3352 Kč
5555 Kč
VYPRODEJ
188cm     80cm     64/74cm    
4615 Kč
7636 Kč
VYPRODEJ

   1    z    1   
výsledků na stránku:
Nabízíme válendy do dětských pokojů i do obývacích pokojů a pokojů pro hosty. Námi nabízené modely pohovek jsou k dispozici v různých barvách nebo na přání je možné je zkombinovat s jakoukoli potahovou látkou. Naše výrobky se vyznačují pečlivostí a jedinečností designů, nejvyšším komfortem používání a dlouhou životností.

Dětské pohovky - Válendy na spaní - stále praktické

Pohodlí a komfort používání jsou velmi cenné prvky, které do značné míry určují výběr uspořádání v takových místnostech, jako je ložnice, dětský pokoj nebo pokoj pro hosty.

Správný výběr čalouněného nábytku a jeho správné umístění může významně zlepšit kvalitu spánku a ovlivnit rychlost regenerace těla a mysli. Proto jsou modely čalouněného nábytku, jako jsou válendy na spaní, vybírány se zvláštní péčí, přičemž se dbá nejen na jejich vizuální stránku, ale především na stupeň pohodlí, povrch a trvanlivosti.

Rozkládací válendy s funkcí spánku jsou stále praktickým a velmi vyhledávaným řešením. Rozlišujeme mezi nimi různé velikostí - přizpůsobené individuálním potřebám zákazníka. Častou volbou jsou menší skládací válendy pro jednoho uživatele nebo i skládací pohovky pro dvě osoby.

Válendy v nejpopulárnějších rozměrech jsou:

  • rozkládací válenda 90x200
  • rozkládací válenda 80x190
  • rozkládací válenda 140x200
  • rozkládací válenda 80x200
  • rozkládací válenda 100x200
  • rozkládací válenda 70x200

Rozkládací válendy, které jsme pro vás navrhli, jsou kombinací pohodlí, komfortu, vizuální atraktivity a funkčnosti. Složené zabírají jen malou plochu v pokoji a zajišťují možnost maximálního využití místnosti. V rozloženém stavu pak válenda slouží maximálním pohodlím pro spaní. Navrženy v různých tvarech a stylech, dokonale ladí s jakýmkoli typem uspořádání.

Jednolůžkové válendy - pohodlí a funkčnost

Válendy pro jednu osobu jsou specifickou podkategorií postelí, které se neustále těší zájmu zákazníků. Vedoucí mezi nimi jsou válendy pro jednu osobu, které jsou vyhledávány zejména do menších místnostech nebo do dětských nebo mládežnických pokojů. Tento jednoduchý, ale mimořádně funkční a tím i okouzlující nábytek se v mnoha interiérech osvědčil po mnoho let a dokonale plní svoji roli.

Jednolůžkové válendy lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám díky výběru téměř jakékoli čalounické látky. Tuto možnost poskytuje konfigurátor barev, který je k dispozici pro každou čalouněnou pohovku v našem obchodě. Kromě toho můžeme v mnoha případech kombinovat různé materiály, což vám dává ještě více možností. Díky tomu všemu se i zdánlivě obyčejný gauč může stát skutečnou ozdobou vašeho interiéru.

Válenda pro dvě osoby

Další populární skupinou tohoto typu čalouněného nábytku jsou dvoulůžkové válendy. Tento typ řešení zaručuje velkou plochu na spaní v podobě pohovky, která je zároveň cenově dostupná. Díky četným výhodám tohoto typu nábytku se stala válenda velmi oblíbená, a tím zaručuje neustálý zájem zákazníků o pohovky pro dvě osoby. Na webových stránkách internetového obchodu Nábytek-Bogart.cz plníme očekávání zákazníků - proto jsme vytvořili širokou škálu jednolůžkových i dvoulůžkových pohovek v různých variantách a cenách.

Dvoulůžkové válendy můžete také přizpůsobit vašim preferencím díky mnoha čalounickým materiálům, z nichž si můžete vybrat. Snadno čistitelné materiály se v poslední době staly častou volbou, protože výrazně usnadní intenzivní používání čalouněného nábytku. Dvoulůžkové pohovky dostupné v našem obchodě se navíc vyznačují výjimečnou kvalitou zpracování, kterou poskytují důvěryhodní subdodavatelé.

Levné válendy Nábytek-Bogart.cz

Díky vysoké úrovni specializace na čalouněný nábytek, které jsme dosáhli, a silné konkurenci na trhu se nám podařilo dosáhnout optimálních cen našich výrobků. Proto je nabídka levných pohovek k dispozici na Nábytek-Bogart.cz.

Pokud si chceme koupit pohodlnou válendu, nemusí být tato vždy finančně nákladná. Široká nabídka a možnosti konfigurace vám umožní vybrat si gauč přesně podle vašich finančních možností. Máme širokou škálu materiálů bez příplatků, takže si můžete objednat válendu do svého interiéru podle vlastních finančních možností, aniž byste museli omezit preferovaný styl.

Naše nabídka levných pohovek je mezi příjemci oblíbená a oceňována, což nás žene k dalším aktivitám a motivuje nás k dalšímu zlepšování našeho online obchodu s nábytkem. Spánek je nejdůležitějším procesem regenerace a odpočinku každý den. Je to obzvláště důležitý prvek pro mladý organismus, který se intenzivně vyvíjí. Proto je velmi důležité vybrat správný čalouněný nábytek, jakým je právě dětská válenda. Měla by se vyznačovat nejen výjimečným komfortem používání, ale také zvláštní praktičností a vizuální atraktivitou, která navíc vyzdobí interiér místnosti a dá mu zvláštní charakter.

Válendy pro děti a mládež

Současně je velmi cenné šetřit místo v dětských pokoji a pokoji pro mládež. Zejména proto, že jsou obvykle relativně malé. Proto jsou dětské válendy dokonalým řešením, díky svým vizuálním kvalitám zdobí interiér a díky funkci skládání umožní získat potřebný prostor během dne.

Modely pohovek pro děti a mládež, které nabízíme, jsou mimořádně pohodlné a atraktivní designy, které se vyznačují živými barvami a zajímavými tvary. Určitě se stanou oblíbeným volnočasovým prvkem vašeho dítěte, na kterém bude rádo trávit svůj volný čas.

Další výhodou našich výrobků je jejich vysoká odolnost a odolnost vůči faktorům souvisejícím s každodenním používáním. Součásti, ze kterých byly dětské válendy vyrobeny, jsou vysoce kvalitní materiály a profesionální profilování povrchu zajišťuje zdravý a pohodlný spánek.

Spánek má pro vývoj dětí a dospívajících zvláštní význam. Počet hodin spánku, hygiena spánku a nábytek, na kterém děti spí, ovlivňují jejich správný vývoj, pohodu, zdraví a schopnost soustředit se během dne. Je to nejdůležitější proces regenerace těla, který musí probíhat ve správných podmínkách. Proto je velmi důležité starat se o správný typ nábytku určený na spaní a používání během dne. Mělo by poskytovat pohodlí a bezpečnost. Důležitá je ale také funkčnost, praktičnost a estetika.

Atraktivní vzhled dětské válendy navíc ozdobí interiér a dodá mu zvláštní výraz. Perfektní kus nábytku, který bude fungovat jako pohodlná postel v noci a pohovka během dne. Tento multifunkční nábytek je ideální do dětských pokojů a pokojů pro mládež.

Dětská válenda – proč ji mít

Dětské pokoje a pokoje pro mládež obvykle nejsou příliš velké, takže je velmi cenné šetřit místo, zejména proto, že musíme udržovat spoustu vybavení a věcí, které je třeba řádně uložit, abychom v pokoji udrželi pořádek.

Proto se rozkládací válenda pro děti ukazuje jako dokonalé řešení, protože díky atraktivní formě a vzhledu zdobí interiér a díky skládací funkci vám umožní získat během dne tolik potřebný prostor. V noci slouží jako pohodlná postel a během dne se z nich stává volnočasový nábytek, na kterém si mohou děti pohodlně sednout, přivítat přátele nebo si přečíst knihu.

Dětská válenda a její výhody:

  • pohodlí – dětská válenda je pohodlný kus nábytku, který zaručuje dobrý noční spánek
  • trvanlivost - válendy jsou vyrobeny z pevných materiálů, což zaručuje jejich dlouhou životnost
  • praktičnost - dětské válendy nezabírají díky svým rozměrům a rozkládací funkci mnoho místa

Připravili jsme pro vás mimořádně bohatou a atraktivní nabídku dětských rozkládacích pohovek, ze kterých si můžete vybrat. Jedná se o mimořádně pohodlné a vizuálně rafinované designy, které se vyznačují krásnými barvami a zajímavými tvary. Určitě se stanou oblíbeným volnočasovým prvkem každého dítěte.

Další výhodou našich výrobků je jejich vysoká odolnost a odolnost vůči faktorům souvisejícím s každodenním používáním. Komponenty, ze kterých byly dětské válendy vyrobeny, jsou vysoce kvalitní materiály a profesionální profilování povrchu zajišťuje zdravý a pohodlný spánek.

Válenda versus funkčnost

Válendy pro děti a mládež se vyznačují multifunkčním charakterem. Tento kus nábytku má tři aplikace, takže je ideální nejen pro malé interiéry, ve kterých chcete ušetřit co nejvíce volného místa, ale také pro interiéry, které chcete udělat obzvláště praktické a pohodlné.

Dětský válendy lze použít ve třech oblastech: během dne slouží jako pohodlný nábytek pro odpočinek, v noci jako pohodlná postel a také umožňují praktické uložení lůžkovin díky úložnému prostoru umístěném pod spací plochou. Válendy pro děti a děti jsou k dispozici ve dvou variantách konstrukčních forem.

K dispozici jsou rozkládací válendy, které po rozložení poskytují větší spací plochu, a rozkládací pohovky se spací a odpočinkovou částí stejné velikosti a pod ní je úložný prostor. Volba konkrétní varianty samozřejmě závisí na vnitřních podmínkách a potřebách uživatelů. Úložný prostor na ložní prádlo je určitě neocenitelný, jelikož umožňuje skrýt ložní prádlo nebo jiné předměty, což usnadňuje udržování pořádku v místnosti.

Dětské válendy

V nabídce našeho obchodu s nábytkem Nábytek-Bogart.cz nabízíme široký výběr nábytku určeného jak nejmladším uživatelům, tak dospívajícím dětem. K dispozici jsou také atraktivní univerzální modely, které rostou s dítětem a hodí se do dětských pokojů i pokojů pro mládež. Jsou zajímavou volbou, jelikož umožňují používání po řadu let, aniž by bylo nutné jej vyměňovat kvůli měnící se výšce dítěte.

Dětské válendy nejsou velkým kusem nábytku. Jsou k dispozici ve výjimečně atraktivních, radostných designech a barvách. Všechny jsou navrženy s ohledem na potřeby a očekávání nejmladších uživatelů.

Komponenty, ze kterých byly vyrobeny, jsou té nejvyšší kvality, díky čemuž nábytek bude sloužit roky, aniž by to ohrozilo pohodlí používání a vzhled. Nabízíme dětské válendy barevně přizpůsobené pohlaví dětí a také univerzální a vzorované modely. Určitě zde najdete perfektní návrh pro vaše dítě.

Rozkládací válenda pro teenagery je dokonalým řešením do pokoje teenagera. Díky rozkládací konstrukci může dítě využívat větší spací plochu a získat ještě větší pohodlí. Během dne naopak získá nábytek, na kterém se může posadit s přáteli, přečíst si svou oblíbenou knihu nebo komiksy a nebo relaxovat při hudbě.

Vzory pohovek pro teenagery byly promyšleny, aby odpovídaly vkusu a očekávání moderních teenagerů. Módní formy, univerzální barvy a zajímavé vzory jsou skvělou kombinací. Dětské a teenagerské válendy jsou funkčním řešením, které zaručuje komfort při používání a zároveň dodává efektivní vzhled celému uspořádání. Multifunkční charakter tohoto nábytku a možnost uložení ložního prádla jsou navíc neocenitelnými výhodami.
/detske-pohovky-c-1029.html