Popis výrobku

Komplet závěsných nočních stolků Nicole 2 ks. - antický růžový MDF - BOGART.

Neobvyklý komplet nočních stolků Nicole od BOGART. je nabídka, která okamžitě upoutá pozornost. Pastelové barevné provedení nábytku zpestří interiér každé ložnice. Nábytek vypadá perfektně na obou stranách postele, což zajišťuje pohodlné používání pro obě osoby.
 
Hladká deska v porovnání s dekorativním, frézovaným čelem umožní umístit například noční lampičku a praktická vnitřní zásuvka je místem pro příruční věci, které chceme uložit. Materiálem použitým na výrobu nábytku jsou vysoce kvalitní MDF desky, které zaručují pevnost a solidnost. Na nábytku byl použity bezúchytkový systém, otevírání probíhá pomocí čelních desek, které jsou vysunuty výše.
 
Při zakoupení kompletu závěsných nočních stolků Nicole získáte dva kusy závěsného nočního stolku Nicole.

Vlastnosti produktu:

 • závěsné noční stolky do ložnice
 • moderní design
 • solidní konstrukce
 • drážkované čelo
 • objemný vnitřní prostor 
 • vysoce kvalitní provedení
 • nábytek není volně stojící
 • rozměry se mohou lišit do 0,5 cm
 • záruka 2 roky

drážkované čelo

moderní forma
verze závěsná

Provedení:

 • korpus - MDF deska 16 mm
 • čelo - MDF deska 16 mm (podívejte se na výhody konstrukce z )
 • záda nábytku vyrobené z HDF desky
 • pojezdy s tichým dovíráním
 • bezúchytkový systém otevírání, otevírání probíhá pomocí čelních desek, které jsou vysunuty výše  

Barevné provedení nábytku:

 • antický růžový
       

Podívejte se na plnou kolekci Nicole od BOGART.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 46 cm,

 • výška: 25 cm,

 • hloubka: 45 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

antický růžový

barevné provedení korpusu

mat

Barva čelní části

antická růžová

Barva čelní části

mat

Provedení

Korpus

deska MDF 16 mm

Další informace
MDF desky o tloušťce 16 mm jsou jedinečnou surovinou, která je ideální jako korpus nábytku. Proč? Především se MDF deska vyznačuje výjimečnou pevností a stabilitou, což zaručuje dlouholetou životnost nábytku. Její hustá struktura poskytuje vynikající oporu dalším prvkům nábytku, jako jsou police a zásuvky. Kromě toho se s MDF deskou snadno pracuje, což umožňuje přesné tvarování a přizpůsobení nábytku vašim potřebám. Pozoruhodnou výhodou MDF je také její hladký povrch, který umožňuje snadné nanášení různých druhů povrchových úprav, jako je lakování nebo dýhování.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

nožičky

bez

Další informace
Nábytek bez nožiček - tento jedinečný design poskytuje nejen moderní vzhled, ale také řadu výhod. Nábytek bez nožiček bude dokonale fungovat v každém prostoru, bez ohledu na jeho velikost nebo styl. Můžete jej bez námahy přizpůsobit svým potřebám tím, že jej umístíte přímo na podlahu nebo koberec. Eliminace nožiček znamená také snazší úklid, protože není třeba vysávat pod nábytkem. Nábytek bez nožiček je navíc stabilní a pevný, což vám zaručí bezpečné a pohodlné používání.

Typ nožičky

žádné - volba pro zavěšení

Další informace
Objevte revoluční řešení pro váš prostor - závěsný nábytek bez nohou. Zapomeňte na tradiční nohy, tento inovativní design dodá vašemu interiéru moderní a minimalistický styl. Závěsný kus nábytku vám poskytne svobodu při uspořádání, ušetří místo a dodá místnosti lehkost. Objevte pocit prostornosti, aniž byste museli složitě uklízet pod nábytkem. Toto funkční řešení je nejen estetické, ale také praktické - získáte více úložného prostoru, a to bez kompromisů. Vytvořte si jedinečný prostor pomocí závěsného nábytku - je to pro vás to nejlepší řešení.

Provedení

hrana

ABS

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Zásuvkové pojezdy

tiché zavírání

Zásuvkové pojezdy

spodní montáž

systém otevírání zásuvek

přední část vysunuta nahoru

systém zavírání zásuvek

tiché zavírání

Vybavení

Počet zásuvek

1

Osvětlení

Ne

Doplňkové vlastnosti

Montážní sada pro závěsné skříňky

v balení

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

0,4 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

21 cm x 7 cm x 13 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

76 cm x 20 cm x 49 cm

Hodnocení zákazníků

/komplet-zavesnych-nocnich-stolku-nicole-2-ks---anticka-ruzova-p-55415-1064-1064.html