Komplety nábytku pro děti a mládež

nalezených výrobků: 97
   1    z    4   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
14562 Kč
15328 Kč
AKCE
19846 Kč
20890 Kč
AKCE
23907 Kč
25165 Kč
27494 Kč
27889 Kč

   1    z    4   
výsledků na stránku:
Hledáte inspiraci pro dětský pokoj, protože vám záleží na tom, aby se vaše děti ve svém království cítily spokojeně a bezpečně? Pak jste u nás správně. Internetový obchod Nábytek Bogart má pro vás připravenou nabídku nábytku do dětského pokoje, která se dětem určitě zalíbí. A nejen jim. Náš sortiment je připravený i pro studenty.

Dětský pokoj jako útočiště pro vaše děti

Dětský pokoj by měl být zařízený nábytkem, který je bezpečný a líbivý zároveň. Malé děti se do své hry natolik pohrouží, že nemají čas sledovat, jestli náhodou nábytek někde nepoškrábou či neotlučou. Kvůli tomu byste měli vybírat materiál odolný, který se hned tak nějakému mechanickému působení snadno nepodrobí. Děti rády skáčou a dovádějí, a proto by měl být nábytek prostý ostrých hran, jež by jim mohly způsobit nepříjemná zranění.

Sestava do dětského pokoje za rozumnou cenu

Až budete zařizovat nábytkem dětský pokoj, patrně se rozhodnete pro sestavu. Je to pochopitelné. Díky tomu získáte kompletní nábytek v jednom stylu. Vy si pak podle dispozice místnosti pak jednotlivé díly sestavy umístíte dle vašich potřeb. Jedná se o na sobě nezávislé skříně, regály, závěsné poličky, psací stůl a komody s dostatkem úložného prostoru. I děti nasbírají během svého života spoustu věcí - hraček, oblečení, školních potřeb a pomůcek, knih a jiných drobností a nezbytností, které je třeba někde uložit.

Ideální je například závěsná otevřená police, jež může sloužit jako příruční knihovna. Do komody snadno naskládáte oblečení i prádlo. Výhodou sestavy je také to, že její součástí je zároveň psací stůl ve stejném designu, v jakém je vyrobená sestava do dětského pokoje.

Zařídit dětský pokoj pro dvě děti nemusí být složité

Počet vašich dětí se zatím zastavil na číslu dvě? Pak je tomu třeba přizpůsobit i výběr nábytku pro ně. Nejčastěji asi budete řešit místo pro spaní. To se dá snadno realizovat prostřednictvím patrové postele, která šetří prostor. Součástí některých typů postelí jsou zároveň i poličky a malé skříňky, čímž získáte úložný prostor navíc.

Patrovou postel je naštěstí možné zakoupit i do dětského pokoje pro tři děti, kde je třeba opravdu s místem velmi dobře hospodařit a vše účelně a prakticky zařídit tak, aby se děti ve svém pokoji dobře cítily. Tím vyřešíte hlavní problém spaní a dále se již můžete věnovat výběru nábytkového kompletu, jenž by vyhovoval vám z hlediska ceny i vašim dětem z estetického hlediska.

Dětský pokoj pro kluka a holku

Jak zařídit dětský pokoj, který zároveň budou obývat kluk i holka? Každý dává přednost jiné barvě - holčičky jsou spíše na růžovou a fialovou, chlapcům se líbí modrá či zelená barva. Jde to vůbec skloubit dohromady? Zajisté ano. Nábytkový komplet pořídíte v neutrálních barvách a barevnými doplňky pak vyřešíte místo, které bude vyhrazené chlapci nebo dívce. Spokojeni pak budou nakonec všichni.

Bílý nábytek do dětského pokoje

Vedle nesáhnete, když vyberete bílý nábytek do dětského pokoje. Je to výborná barva ke kombinování, protože se k ní hodí prakticky všechny ostatní barvy. Malý dětský pokoj bílý nábytek rozjasní a opticky zvětší, je proto i vhodnější než nábytek v tmavším provedení./komplety-nabytku-pro-deti-a-mladez-c-1113.html