Nábytek do ložnice | nabytek-bogart.cz

Nábytek do ložnice

Pohodlný, zdravý a hluboký spánek, je základem pro regeneraci každého organismu. Proto je nesmírně důležité vhodné uspořádání ložnice s důrazem na výběr nejkvalitnějšího ložnicového nábytku. Jsme si vědomi skutečnosti, že uspořádání ložnice se stává mnohem jednodušší, příjemnější a účinnější, v době, kdy máte k dispozici atraktivní, funkční a pohodlný nábytek. Proto jsme vynaložili veškeré úsilí, aby byla naše nabídka nábytku do ložnice široká s různými vzory, barvy i motivy v té nejlepší kvalitě.
 
Nabízíme velmi pohodlné postele do ložnice - prostorné dvoulůžkové, stejně jako klasické jednotlivé. Umožňujeme výběr postele s dřevěnou nebo kovovou konstrukcí. V našem sortimentu naleznete jak ložnice v klasickém stylu, tak moderní či retro, čalouněná nebo s eko-kůží.

 

Také nabízíme atraktivní noční stolky, které jsou velice funkční a dekorativní s praktickými zásuvkami. Dále prostorné skříně na oblečení - a to jak dvoudveřové, tak posuvné.

 

Náš sortiment zahrnuje také atraktivní toaletní stoly, které jsou určené pro styl expresivní, moderní či klasický, s atraktivními ornamenty a jemnou povrchovou úpravou. Máme jak model se zrcadlem, tak bez něj s možností vlastního výběru zrcadla z katalogu.

Pro ty, kteří dávají přednost již zkomponovanému uspořádání, jsme připravili jedinečné komplety ložnicového nábytku, které se vyznačují pestrým stylem a výjimečnou praktičností.

Seznamte se blíže s naší nabídkou a vyberte si takový nábytek, který nejlépe odpovídá Vašemu očekávání.více zde >
Promocje
Akce

7215 Kč

Akce: 8602 Kč
Postel Morfeusz s čalouněnou opěrkou hlavy v libovolném materiále.
Akce
Transport gratis

7114 Kč

Akce: 8963 Kč

Postel do ložnice 160 x 200 cm.

Akce
Transport gratis

1989 Kč

Akce: 2492 Kč

Noční stolek 1-dveřový se dvěma poličkami uvnitř

Bestsellery
Nowości
Transport gratis

5386 Kč

Šatní skříň dvoudveřová s posuvnými dveřmi.

Transport gratis

6059 Kč

Multifunkční postel 140 s poličkami, 2 nočními stolky a 2 zásuvkami./loznice-c-16-16.html