Nábytek do ložnice | nabytek-bogart.cz

Nábytek do ložnice

Ložnice je místem odpočinku po celodenním namáhavém dni a odpoutání se od běžných starostí. Proto má být zařízena nábytkem natolik pohodlně, aby poskytovala relaxaci v co nejvyšší míře. V internetovém obchodě Nábytek Bogart jdeme našim zákazníkům vstříc a nabízíme dostatečný výběr nábytkových ložnicových kompletů, včetně manželských postelí, skříní a komod do ložnice i skříní se zrcadlem. Vybrat si bude moci opravdu každý z různých stylů nábytku i jeho materiálového provedení. K dispozici jsou povedené ložnicové komplety z masivu i z laminátových desek se zajímavými dekory.

Manželské postele jako základ ložnice

 

Při zařizování ložnice záleží na vkusu zákazníka, jeho finančních možnostech a požadavcích na kvalitu nábytku. Protože je ložnice primárně určena ke spaní, její nejdůležitější součástí je manželská postel, která nabízí prostor pro uklidňující spánek i intimitu sdílenou ve dvou, tak důležitou pro kvalitní partnerský vztah. A znáte to pořekadlo, jak si kdo ustele, tak si lehne.

Přeneseně to platí i pro spaní v ložnici. Nemáte-li kvalitní postel s pohodlnou matrací, tak se moc dobře nevyspíte. Nábytek Bogart z tohoto vychází a poskytuje svým zákazníkům v internetovém obchodě dostatečné množství manželských postelí v různém stylu, včetně kvalitních matrací a roštů pro spokojený spánek.

Dřevená či čalouněná manželská postel pro klidné spaní

Líbí se vám přírodní materiály a obzvláště dřevo, které v interiéru působí příjemně a teple? Pak pro vás máme připravenou bohatou nabídku dřevěných manželských postelí ve světlém i tmavém provedení. Světlé tóny volte tam, kde potřebujete místnost rozjasnit. Naproti tomu tmavé barvy vypadají velice elegantně a hodí se do prosluněných interiérů. Pokud však vhodně zvolíte ostatní doplňky a barvu stěn, proč si pak nepořídit tmavou dřevěnou manželskou postel i do prostoru, který přirozeného světla nemá moc? Krásně také vypadají čalouněné manželské postele, jež jsou díky měkkému potahu velmi příjemné na dotek a místnosti dodávají útulnou a klidnou atmosféru.

 

Ložnicový komplet je ideálním nábytkem

 

Nemáte-li trpělivost vybírat zvlášť manželskou postel a zvlášť skříně, noční stolky a komody do ložnice, volte raději ložnicový komplet, který tyto jednotlivé kousky nábytku už obsahuje v jednotném stylu. Sortiment ložnicových kompletů internetového obchodu Nábytek Bogart přináší ucelenou nabídku ve světlých i tmavých tónech, v různém materiálové provedení i různých šířkách. Proto můžete vybírat nábytek do ložnice s ohledem na velikost prostoru, který máte k dispozici.

 

Skříň se zrcadlem opticky zvětší prostor

 

Chcete-li ve své ložnici ušetřit místo, nebo dokonce opticky zvětšit prostor, určitě volte skříň se zrcadlem v oblasti dveří. Tento typ skříní patří k esteticky povedeným kouskům, jež propůjčí místnosti zajímavý vzhled. Design skříní se zrcadlem kopíruje současné moderní trendy. Pokud nemáte dostatečně velké místo před skříněmi a mohli byste mít problém s jejich otevíráním, vybírejte skříně s posuvnými dveřmi, kterými prostor ušetříte. Hodí se tak do menších ložnic.

 

Komoda do ložnice je moderní v každé době

 

Chybí vám doma úložný prostor? Možná byste mohli zapátrat po designově zajímavé komodě do ložnice, která nabízí dostatek místa například pro uskladnění prádla. Vhodné se pro tento případ jeví komody šuplíkové s kvalitními pojezdy nebo ty v kombinaci s dvířky nebo s otevřenými policemi, jež jsou možná praktičtější z hlediska své multifunkčnosti. Nábytek Bogart nabízí komody do ložnice v různých šířkách i barevném provedení, díky čemuž si budete moci vybrat přesně takovou, jakou potřebujete. Není problém proto najít úzkou komodu se šuplíky, nebo naopak komodu do ložnice disponující různými úložnými prostory.

 

Jiné kategorie:

Obývací stěny - Komplety nábytku - Komody - Vitríny - Regály - Skříně - Skříňky - Poličky - Pohovky

více zde >
Promocje
Akce
Transport gratis

14586 Kč

Akce: 16207 Kč
Světlé barvy korpusů rozzáří a opticky zvětší každou ložnici.
Akce
Transport gratis

14541 Kč

Akce: 16157 Kč
Funkční a stylový systémový nábytek z kolekce Dover.
Akce
Transport gratis

12236 Kč

Akce: 13595 Kč

Minimalistické a moderní tvary jako hlavní přednosti ložnice z kolekce Venecia.


Nowości
Akce
Transport gratis

5453 Kč

Akce: 6059 Kč

Multifunkční postel 140 s poličkami, 2 nočními stolky a 2 zásuvkami.


Akce
Transport gratis

6059 Kč

Akce: 6732 Kč

Multifunkční postel 160 s poličkami, 2 nočními stolky a 2 zásuvkami.


Akce
Transport gratis

2424 Kč

Akce: 2693 Kč

Lůžko k matraci 160 x 200 cm.

 

/loznice-c-16-16.html