Nábytkové komplety | nabytek-bogart.cz

Nábytkové komplety

Co se vám zdá jednodušší při zařizování bytu? Nakoupit jednotlivé bytové doplňky zvlášť, nebo pořídit nábytkový komplet, který k sobě ladí? Ta druhá varianta se nabízí jako snadnější cesta k novému nábytku do obývacího pokoje. Díky ní získáte nábytek s promyšleným designem a vynikajícím rozložením jeho jednotlivých prvků. Nedílnou součástí nábytkových kompletů bývají hlavně různé komody, skříně, poličky - vše důmyslně seskládané tak, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Stačí pak jen se řídit návodem a nábytkový komplet si podle něho sestavit. Montáž obvykle zvládne každý šikovný domácí kutil.

Obývací stěna je nepostradatelným nábytkem

 

 

Nedílnou součástí obývacího pokoje je obývací stěna. Internetový obchod Nábytek Bogart se snaží vnášet krásu do vašeho domova pestrou nabídkou nábytku. Proto i výběr obývacích stěn je více než dostatečný. Pochopitelně myslíme i na ty z vás, kteří máte k dispozici menší prostory pro zařizování. I pro malý obývací pokoj v našem sortimentu najdete vhodnou obývací stěnu. Umíme nabídnout praktický nábytek všem - tedy i náročným zákazníkům, kteří oceňují zajívamavý design, kvalitní zpracování a exkluzivní materiály, jakými jsou přírodní kůže a masivní dřevo.


Nábytkové komplety bývají koncipované tak, aby obsahovaly vše podstatné. Součástí obývací stěny proto bude také konferenční stolek ve stejných barvách jako skříně, police a komody. Na zákazníkovi pak zůstane doladění ostatních bytových doplňků dle vlastního vkusu tak, aby výsledný dojem byl co nejlepší. Správně zvolené doplňky, jakými jsou závěsy, záclony, obrázky, fotografie, zútulní každý pokoj a vytvoří v něm pohodovou atmosféru, tak potřebnou pro příjemný rodinný život.

 

Zajímavý design obývacích stěn


 

Současné obývací stěny disponují vhodným prostorem i pro plochou televizní obrazovku, na kterou vyčleňují zvláštní místo obvykle na stěně. Součástí toho je pak nízká komoda, umístěná přímo pod televizí a také závěsné poličky, které je možné použít pro úschovu různých drobností. Velmi často bývají prosklené, takže se hodí i pro uložení sklenic a podobně.

Design obývacích stěn pracuje hlavně se dřevem nebo jeho náhradou v podobě laminovaných desek v kombinaci se sklem a chromovanými úchyty. Barevné provedení v sobě snoubí originalitu s praktičností. Moderní jsou světlé tóny v kombinaci s těmi tmavšími - výsledný dojem bývá většinou velice zajímavý. Oblíbeným dekorem obývacích stěn mezi zákazníky je buk a dub zkombinovaný s bílou barvou.

 

Praktické konferenční stolky

 

 

I když konferenci ve svém obývacím pokoji asi žádnou nepořádat nebudete, stejně si jako součást obývací stěny pořizujete konferenční stolek. Jedná se nižší verzi klasického stolu, která se výškově hodí k sedací soupravě. Design konferenčních stolků je variabilní - některé mají skleněnou desku, jiné jsou v kombinaci dřeva a chromu nebo mají navíc ještě poličku jako další úložný prostor. Tvůrčí invence návrhářů je zřejmě nevyčerpatelná, protože přicházejí se stále novými vzory konferečních stolků. Ostatně stačí si projít nabídku internetového obchodu Nábytek Bogart a seznámit se s tím, co současný trh nabízí.

 Jiné kategorie:

Pohovky - Gauče a rozkládací pohovky - Dětské pohovky - Rohové sedací soupravy - Křesla - Taburety - Komplety sedacích souprav
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 435