Panele čalouněné do ložnice

nalezených výrobků: 13
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

Categories List
180cm     120cm     5cm    
2828 Kč
Categories List
120cm     60cm     5cm    
4057 Kč
Categories List Categories List Categories List
26cm     30cm    
184 Kč
Categories List
10
281 Kč
DONNA 6
Rozměry panelu: 20x100 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
228 Kč
Milton New 04
Rozměry panelu: 15x70 cm
Tloušťka pěny: ok. 5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List Categories List
25cm     40cm    
255 Kč
Categories List Categories List
10
299 Kč
DONNA 6
Rozměry panelu: 30x100 cm
Tloušťka pěny: ok. 5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
209 Kč
Milton New 04
Rozměry panelu: 30x60 cm
Tloušťka pěny: ok. 5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
172 Kč
Milton New 04
Rozměry panelu: 30x30 cm
Tloušťka pěny: ok. 5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
347 Kč
vienna-05-taupe
Rozměry panelu: 50x70 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
294 Kč
Forres 28
Rozměry panelu: 40x90 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List
10
146 Kč
Matt Velvet 83
Rozměry panelu: 30x30 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
Categories List Categories List Categories List Categories List
VYPRODEJ
Categories List
VYPRODEJ
180cm     120cm     5cm    
1953 Kč
2808 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:
Čalouněné panely do ložnice, vytvořené pomocí moderních technologií, se dnes staly velmi oblíbenými výrobky. Používají se k dekorativnímu dokončení interiéru, což dává bydlícím zajímavá, svěží řešení se stylovým a nekonvenčním charakterem.
Měkké čalouněné nástěnné panely pro ložnice dostupné v našem sortimentu Vám pomohou najít správný produkt v různých odstínech a reliéfech: od nadčasové klasiky po sofistikovaný glamour. Každý ze stylů udělá ve Vaší ložnici jedinečnou změnu, díky novými detailům i praktickými řešením.

 
 Čalouněné panely do ložnice - čím se odlišují?
Panely jsou považovány za univerzální materiál v dekoraci ložnice. Pokud jsou správně vybrány, odpovídají různým povrchovým úpravám a jsou vhodné pro použití v jakémkoli možném designu Vaší ložnice. Při péči o vysokou kvalitu našich produktů jsme zajistili, aby čalouněné nástěnné panely v ložnici dostupné v naší nabídce dodaly Vaší ložnici ještě větší záři díky takovým výhodám, jako jsou:
    • široká škála barev, textur a další možnosti pro výzdobu ložnice;
    • vylepšená zvuková a tepelná izolace. Jsou to důležité vlastnosti, které vytvářejí klidnou a příjemnou atmosféru;
    • Lehká konstrukce umožňující rychlou a snadnou montáž panelů na zeď;
    • Rozmanitost materiálů. Povrch čalouněné stěny v ložnici může být vyroben z tkanin vhodných pro mokré čištění nebo z materiálů, které nesbírají prach a nezpůsobují alergie;
Navzdory obavám mnoha lidí jsou panely čalouněné do ložnice, díky měkkým stěnám, univerzální a snadno se přizpůsobí jakémukoli stylu a tvaru místnosti.
 
Čalouněné panely na stěně - ložnice z unikátních materiálů

Čalouněné stěny v ložnici jsou vyrobeny z mnoha rozmanitých materiálů, ve kterých snadno najdete svůj oblíbený produkt. Čalouněné panely do ložnice jsou vyrobeny z tkaných a netkaných materiálů. Mezi oblíbené netkané textilie dostupné v naší nabídce patří mnoho různých typů čalounění.
Alcantara, kůže, ekokůže nebo jiné druhy syntetické kůže, velmi podobné přírodní, jsou jedním z nejoblíbenějších materiálů používaných při výrobě nástěnných čalounění do ložnice. Všechny materiály, od sametových na dotek povrchů, až po hypoalergenní výrobky, budou snadno harmonizovat s uspořádáním ložnice a nábytku v jakémkoli stylu, což umožňuje rozmanitost dekoraci na zeď.
Materiály, které používáme při výrobě našich čalouněných panelů do ložnice, mají mnoho výhod; jsou odolné vůči vlhkosti a nečistotám nebo neblednou pod vlivem slunečního světla.
Husté a UV odolné textilie na nábytek jsou ideální pro povrchové úpravy stěn. Často v ložnicích najdeme gobelínové (žakárové) látky, ale také i velurové nebo sametové látky. Někdy jsou čalouněné stěny v ložnici vyrobené z hedvábí, a díky tomu zdůrazňují příjemnou atmosféru interiéru, který lze snadno vyčistit antistatickými utěrkami.
 
Čalouněné panely pro ložnice - možnosti a výběr návrhu
Měkké čalouněné nástěnné panely do ložnice se liší designem a originalitou. Jako zkušený tým, v oblasti interiérového designu, víme že každý zákazník chce vytvořit co nejvelkolepější ložnici. Za tímto účelem vybereme pro Vás správný typ čalouněných panelů, které se mohou stát základem exkluzivního interiéru v klasických nebo moderních stylech.
Každá dobře provedená ložnice začíná  návrhem. Předběžné uspořádání Vašich čalouněných panelů do ložnice by mělo vycházet z následujících funkcí:
    • Velikost - jeden modul může být malý, např. 10 × 10 cm V některých případech se velikost pohybuje od jednoho a půl do dvou metrů. Z modulů je vytvořena jediná kompozice. V závislosti na Vašich preferencích můžete obsadit jen část stěny nebo celou zeď;
    • Tvar- konfigurace čtverců, obdélníků a kosočtverců jsou dobře známy. Díky naším čalouněným panelům můžete vytvořit oválný nebo lichoběžníkový tvar;
    • Profil - pokud to styl ložnice dovolí, lze reliéf panelů zdůraznit profilem z tvrdších materiálů.
Díky obrovskému počtu možností designu budou měkké čalouněné panely pro ložnice vždy vypadat stylově a originálně. Částečná dekorace za postelí nebo na jejím čele bude vypadat dobře v malé ložnici, zatímco kompozice větších velikostí z naší nabídky splní Vaše očekávání týkající se obrovských, sofistikovaných návrhů na celé zdi.
 
Čalouněný panel - nová ložnice
Elegantní, moderní a měkké. Dekorativní čalouněné stěny v ložnici jsou stále aktuálním a současným typem uspořádání ložnice. Takový dekor je nejen elegantní, ale také funkční: konstrukce absorbuje zvuky zvenčí a udržuje teplo.
Estetický vzhled a praktičnost našeho čalounění umožňuje začlenit dekoraci do různých designových řešení, od klasických po moderní. Při výběru vhodné možnosti zvažte velikost ložnice a styl interiéru. My jako dlouholetý, zkušený tým také zajistíme, aby výběr Vašich nových čalouněných panelů byl co nejúspěšnější a vytvořil v ložnici jedinečnou, originální kompozici.
/panele-calounene-do-loznice-c-1317.html