Panele čalouněné pre deti

nalezených výrobků: 23
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

VYPRODEJ
10
94 Kč
137 Kč
DONNA 1
:
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
10
137 Kč
197 Kč
evita-16
Rozměry panelu: 15x70 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
VYPRODEJ
10
594 Kč
534 Kč
Matt Velvet 48
Rozměry panelu: 25x50 cm
VYPRODEJ
10
170 Kč
272 Kč
Magic Velvet 2219
Rozměry panelu: 30x60 cm
Tloušťka pěny: ok. 5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
10
107 Kč
295 Kč
Magic Velvet 2239
Rozměry panelu: Pravý: 30x30 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
VYPRODEJ
10
82 Kč
150 Kč
Jaguar 2175
Rozměry panelu: 30x30 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
10
77 Kč
137 Kč
Jaguar 2175
Rozměry panelu: 30x20 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
10
60 Kč
137 Kč
Kronos 04
Rozměry panelu: 30x20 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí
VYPRODEJ
10
60 Kč
137 Kč
Kronos 09
Rozměry panelu: 30x20 cm
Tloušťka pěny: ok. 3,5 cm
Knoflíky: chybí

   1    z    1   
výsledků na stránku:
Děti si zaslouží vše, co je bezpečné a barevné. Dětský pokoj může připomínat malý pohádkový svět. Ještě přijde čas na tradiční design interiéru. Nádherné dekorace, které zajišťují bezpečí a stimulují představivost těch nejmenších. Čalouněné panely v dětském pokoji jsou zajímavým doplňkem, který sníží obavy rodičů o zdraví jejich dětí.

Dětské čalouněné panely jsou naším návrhem, který stojí za pozornost

Čalouněné panely pro děti zaručují bezpečnost a dobrou zábavu. Jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují škodlivé a potenciálně škodlivé látky. Mají hygienické certifikáty a příslušná osvědčení. Jsou šetrné k životnímu prostředí
 
Čalouněné nástěnné panely do dětského pokoje nabízíme v mnoha různých provedeních a barevných variantách. Umožňuje to perfektní volbu, která odpovídá jakémukoli stylu interiéru dětského království. Kromě standardních čtvercových nebo obdélníkových tvarů nabízíme také velmi sofistikované tvary, například kruh nebo rybí kost. Nepochybně Vám umožní vytvářet úžasné vzory. Čalouněné nástěnné panely pro děti místnost ztlumí, dodají jí útulný charakter a zajistí bezpečnost. Panely nad dětskou postelí zajišťují neobyčejné pohodlí pro spaní.
 
Čalouněné opěrky hlavy pro děti výrazně zvyšují komfort nočního odpočinku v posteli. Poskytují bezpečnost. Působí jako pohodlná opora zad. Měkké panely zajišťují pohodlí a  tvoří ochranný kryt před studenou zdí.

Čalouněné nástěnné panely pro děti jsou k dispozici v mnoha provedeních a barvách.

Nástěnné panely do dětského pokoje zaručují pohodlí. Zabraňují nachlazení při opření o studenou zeď. Můžete si sednout spolu s dítětem do postele a strávit dobrý čas čtením knihy. Při čtení pohádek na dobrou noc se můžete pohodlně opřít. Panely jsou vynikající ochranou během každodenní zábavy. Nepochybně ochrání Vaše dítě před nárazem na tvrdou a studenou zeď. Zajistí maximální bezpečnost v noci. Zvlášť když se dítě během spánku hodně pohybuje.

Čalouněné panely jsou univerzální a nadčasové

Čalouněné panely do dětského pokoje jsou neustálým hitem interiérového designu. Rozhodně jsou nadčasové, a proto nikdy nevycházejí z módy. Jsou univerzální, mají velkou estetickou hodnotu a také jsou zajímavou ozdobou. Čalouněné panely v pokoji pro mládež budou fungovat stejně dobře jako v dětském pokoji. Je to prvek, který dodá zajímavý charakter i v jiných místnostech, například v ložnici nebo dokonce v obývacím pokoji.

Dětský pokoj - čalouněné panely pro děti

Dětský pokoj je zvláštní pokoj v každé domácnosti. Je to místo, kde si ti nejmenší vytvářejí svůj vlastní kouzelný svět plný zajímavých příběhů, kreativních her a nezbytného odpočinku. Zařídit dětský pokoj je velká výzva pro každého rodiče. Je třeba vytvořit zajímavá uspořádaní, která rychle neomrzí a budou neustále těšit děti. Měly by být přitom bezpečné, funkční a pohodlné.
 
Výběr dekorativních prvků je velmi důležitý. Tyto malé detaily často způsobují, že se dítě ve svém pokoji cítí klidné a obzvlášť milé. Dětské nástěnné panely Vám umožní vytvořit nádhernou dekoraci, která bude vyhovovat dětskému vkusu. Velmi velkou výhodou takové nástěnné dekorace je vytvoření útulné, teplé a bezpečné atmosféry. Měkké panely do dětského pokoje lze namontovat vedle postele, nad ni, stejně jako na jakoukoli zeď, dokonce i na celou její plochu. Chrání před pocitem chladu od povrchu stěny a nárazem do ní při veselé zábavě.

Rozmanitost čalouněných panelů do dětského pokoje

Čalouněné nástěnné panely v dětském pokoji Vám umožní vytvořit zajímavé uspořádaní. Děti milují pohádkovou atmosféru a také intenzivní i živé barvy, barevné motivy i krásné vzory. V ideálním případě by měly odpovídat zájmu dítěte. Čalouněné panely pro děti obohacují a oživují interiér.
 
Připravili jsme pro Vás široký výběr různých designů, tvarů a barev. Všechny dokonale odpovídají zájmům a vkusům dětí. Poutavé motivy, barvy a vzory zajistí doma úžasnou atmosféru a pohodlí. Nástěnné panely do dětského pokoje mají různé tvary, které Vám umožní vytvořit jedinečnou kompozici. Z panelů ve tvaru šestiúhelníku, kosočtverce, kruhu nebo obdélníku můžete vytvořit úžasný vzor. Každý rodič najde perfektní nabídku, kterou bude jeho dítě milovat.

Čalouněné panely pro dívky

Čalouněné panely pro dívky promění místnost v království princezen, zemi elfů a víl nebo módní salony. Takové dekorace  rozchodně potěší malé dámy. Přenesou je do nádherného, pohádkového světa, který zbožňují děťátka. Panely Vám umožní zařídit krásný pokoj jako ve snu pro malou královnu. Potěší vzory, přizpůsobené vkusu dívky. Rodiče budou také potěšeni svou vynalézavostí a dekorativním talentem, který jim umožní vytvořit malé království nebo zemi elfů v pokoji své dcery.

Čalouněné panely pro chlapce

Čalouněné panely v dětském pokoji pro chlapce vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Vezmou Vašeho syna do světa her, kostek Lego, aut nebo letadel. Umožní Vám vytvořit mimořádné a útulné uspořádání, které bude vyhovovat vkusu a zájmu Vašeho dítěte. Panely mohou být jednobarevné nebo vícebarevné. Mohou představovat různé postavy a motivy, které Vám umožní zajímavým způsobem vyzdobit pokoj. Nabízíme velký výběr tvarů a barev, aby si každý rodič mohl vybrat to nejlepší uspořádání, které se bude dítěti líbit.

Čalouněné panely na zeď pro děti

Čalouněné panely pro děti jsou dokonalým řešením do každého dětského pokoje. Budou také dobře fungovat v místnosti pro mládež a dokonce i pro dospělé. Poskytuje bezpečnost, pohodlí a ochranu před chladem. Jejich montáž je velmi snadná. Na zdi vypadají skvěle. Jsou univerzální a nadčasové, a proto ve Vaší domácnosti by neměly chybět.
 
/panele-calounene-pre-deti-c-1316.html