Popis výrobku

Hilding Family Funky  - pěnová mládežnická matrace 

Hilding Funky je matrace určená jak pro děti ve školním věku, tak i teenagery. Použití vysoce elastických pěn Flexifoam o různé tvrdosti, splňuje očekávání, pokud jde o dlouholetý komfort. V závislosti na tom, zda chcete mít tvrdší nebo měkčí podporu páteře, matrace můžete otočit a tím způsobem přizpůsobit produkt vlastním potřebám. Inovativní řezání a profilování pěn tvoří velmi dobrou ventilaci, což pozitivně ovlivňuje zachování všech vlastností matrace.
 
Funky je model, který je přizpůsoben patrovým postelím. Charakteristický vzor potahu Young vyroben z materiálu o zvýšené odolnosti proti oděru se stává ideálním doplněním nabídky. 
 

Provedení matrace:

  • Vložka: strana tvrdá pěna Flexifoam o výš. 8 cm (krémová barva), strana měkčí, profilovaná pěna Flexifoam o výš. 5 cm (barva modrá)
  • Potah: Young
  • Výška: cca 15 cm
  • Rozměry: možnost provedení netypického rozměru, po konzultaci 
  • Tvrdost: H2 - H3 (středně - tvrdá) 

Vlastnosti matrace:


Pro patrové/výsuvné postele - matrace určená pro různého druhu postele patrové a výsuvné, určené jak pro děti, tak i pro mládež. 
Pro mládež - solidní, pružná matrace o komfortní tvrdosti a trvanlivosti přizpůsobená pro mládež během dospívání. Vybavená dvěma tvrdostmi, díky čemuž během růstu dítěte můžete prostě matraci otočit na druhou, tvrdší stranu.

Dvě tvrdosti - matrace dvoustranná, vybavená dvěma různými hodnotami komfortu v závislosti na straně.
Srolovaná - matrace vakuově balená a srolovaná, což usnadní dopravu a skladování. Pozor - záruka nezahrnuje matrace, které byly v srolované formě více než 4 měsíce. 
Pro alergiky - Matrace potažená potahem bez látek škodlivých pro zdraví, neobsahuje potenciálně alergenní látky.
7 zon tvrdosti - matrace vybavená 7 různými zonami tvrdosti.
Pro nastavitelné rošty - matrace přizpůsobená k roštům s nastavením sklonu opěrky hlavy a podnožky. 
 Praní na 60. stupňů - doporučovaná teplota praní potahu.

5. let záruka - záruční doba na vložku matrace.

Potahy matrace: 

  • Young - potah určen pro mládež a děti ve školním věku. Solidní vysoce kvalitní materiál má vyšší odolnost proti oděru, což zaručuje zachování všech vlastností používání. Zajímavá grafika motivu potahu dodává moderní vzhled celé pokojové kompozice. Potah odnímatelný, praní v teplotě do 60. stupňů Celsia. 

Certifikáty matrace: 

Matrace Hilding mají certifikát Oeko-Tex®, který stanoví, že všechny materiály použité k výrobě matrací neobsahují škodlivé látky, které mají negativní vliv na zdraví. Nákup produktů se značkou Oeko-Tex® dává záruku vysoké kvality a bezpečnosti produktu, který můžete používat bez obav na škodlivý vliv na Vaši zdraví.
související kategorie:
  -  -  -  -  -  -  - 

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 80-160 cm,

  • výška: 15 cm,

  • hloubka: 180-200 cm,

  • Montáž: Vlastní

Hodnocení zákazníků

/penova-matrace-hilding-family-funky-p-48108-1031-1031.html