Závěsné police - Nástěnné police

nalezených výrobků: 279
   1    z    10   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

120cm     3cm     25cm    
2050 Kč
60cm     3cm     25cm    
1650 Kč
150cm     22cm     22cm    
611 Kč
40cm     3cm     25cm    
1600 Kč
AKCE
NOVINKA
10
126cm     25cm     22cm    
1150 Kč
1278 Kč
NOVINKA
117cm     15cm     20cm    
1102 Kč
NOVINKA
135cm     20cm     11,6cm    
544 Kč
147cm     22cm     24cm    
1190 Kč
106cm     28cm     20cm    
1139 Kč
63cm     26cm     17cm    
1459 Kč
98cm     26cm     17cm    
1925 Kč
179cm     30cm     29,5cm    
1918 Kč
120cm     20cm     18cm    
1121 Kč
60cm     20cm     18cm    
783 Kč
60cm     18cm     20cm    
1544 Kč
90cm     18cm     20cm    
1593 Kč
150cm     32cm     24cm    
1222 Kč
165cm     25,5cm     22cm    
1786 Kč
VYPRODEJ
110cm     22,8cm     21,9cm    
782 Kč
1111 Kč
169cm     21cm     19cm    
1253 Kč
147cm     22cm     24cm    
916 Kč

   1    z    10   
výsledků na stránku:
Když se budete procházet kamennou prodejnou nebo katalogem nábytku nějakého internetového obchodu, tak zjistíte, že existuje celá řada různých bytových doplňků, s jejichž pomocí si můžete zařídit svůj byt dle vlastního vkusu. Ono nestačí mít doma pouze skříň, vitrínu nebo policový regál, většinou potřebujete i malé nebo velké police, abyste měli kam odkládat své věci.

Praktické police oceníte v každém bytě

Police jsou praktickým nábytkem, který je zároveň také vysoce estetický. Ostatně to také záleží na tom, co si na polici konkrétně postavíte. Většinou však slouží pro odložení různých věcí, můžete na ně pro potěchu oka odložit svícen s čajovými svíčkami, hodiny a jiné drobné okrasné předměty, které zútulňují prostředí vašeho obydlí. Fantazii se mezi nekladou - děti ve svém pokojíku určitě na poličku budou ukládat své hračky nebo knížky. Police využijete i v ložnici nebo na chodbě bytu. Všude je jich potřeba. Dokonce i v koupelně, kde se bez poliček také sotva obejdete. Jsou nutné pro uložení kelímků se zubními kartáčky a pastou a podobně.

Pestrý výběr poliček různých typů

Pojďme se podívat, co současný trh nabízí v sortimentu moderních polic na zeď. Nabídka je poměrně široká, ostatně stačí se podívat do katalogu zboží internetového obchodu Nábytek Bogart. Najdete v něm různé druhy polic do všech místností. Chcete rohovou polici s originálně řešenými přihrádkami? Není problém takovou koupit. Dáváte přednost raději klasickému stylu? I takovou polici u nás najdete.

Závěsné police s více přihrádkami

Police jsou skvělým designovým doplňkem každého interiéru, zároveň však díky nim získáte další úložné místo - tentokrát na zdi, protože police na zdi obvykle visí. Velmi originálně vypadá například závěsná police s několika přihrádkami, které jsou však asymetricky seskládané. Nabízejí velmi estetický pohled a pohodlně do nich naskládáte knížky, drobnosti, cédéčka nebo dekorace, které vám váš byt učiní příjemnějším místem k bydlení.

Většina polic disponuje určitou nosností, s čímž je třeba dopředu počítat a zbytečně je nepřetěžovat. Asi nikdo nestojí o to, aby se police pod náporem nákladu na ni vloženého odporoučela jednoho dne k podlaze.

Jak jsou police dodávány?

Tak jako i jiný nábytek, stejně i police jsou dodávané v demontu. Je to praktičtější z hlediska přepravy. Na vás pak bude dle podrobného návodu si polici sestavit. Bývá to však obvykle snadné, zvláště pak, jedná-li se o tak jednoduchý nábytek, jako jsou police. Součástí balení bývají i skoby, které slouží pro zavěšení na zeď.

Vybíráme poličku do bytu

Zvažujete-li, jaké poličky do pokoje vybrat, tak se nechte inspirovat naší nabídkou. Nábytek Bogart své práci rozumí a připravil pro zákazníky celou řadu různých polic - z masivu či z laminátu, atypického tvaru, rohové, podlouhlé a podobně. Nejste-li si jisti, jakou polici vybrat, klidně se na nás obraťte. My vám rádi profesionálně poradíme. Doporučujeme vybírat mezi poličkami z laminovaných desek. Proč? Protože jsou výborně odolné proti poškrábání, velmi dobře se udržují v čistotě a zároveň perfektně vypadají. Současný dekor dřeva je k nerozeznání od pravého masivu, a vy navíc ještě i ušetříte. Laminované poličky jsou totiž výrazně levnější oproti těm z masivního dřeva. Doporučujeme je hlavně do dětských a studentských pokojíků.

Jestli se vám zdá stěna v kanceláři poněkud zející prázdnotou, možná by stálo za úvahu pověsit na ni polici. Ta zaplní volný prostor, a navíc díky tomu získáte úložné místo, kam budete moci ukládat některé lehčí předměty. Kancelářká police je vhodná například pro květináč s pokojovou květinou, která pracovní prostředí dovede zútulnit a navodit příjemnou atmosféru.

Vybavení kanceláře

Kancelářské police mohou mít různý tvar. Od naprosto jednoduché desky až po skříňku na stěně zavěšenou. Některé police v nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart jsou vybavené také prosklenými dvířky. Vypadají na stěně velice dobře a stávají se zajímavým detailem v interiéru. I vaše kancelář si zaslouží být zařízena tak, abyste mohli podávat co nejlepší pracovní výkon.

Bílá polička je klasika

V současné době patří k oblíbeným barvám bílá. Vidíte ji na automobilech, vyrábějí se z ní nábytkové sestavy i jednotlivé kusy nábytku nejen do kanceláří, ale také do domácností. Bílá prostě vede možná i proto, že se jedná o barvu elegantní, která interiéru dodá nádech luxusu. Nemusíte se bát pořídit bílý nábytek do své kanceláře. A nemusí se vždy jednat o ordinaci lékaře. Ke světlému nábytku se pochopitelně bude hodit bílá polička, která nábytkovou sestavu doplní o další úložný prostor.

Proč si vybrat dřevěné police

Ten, který dbá na reprezentaci své kanceláře, bude pravděpodobně volit spíše nábytek z masivu. Přírodní dřevo je luxusním materiálem, přestože ani laminované desky v oblibě mezi zákazníky nezaostávají. Masiv však dodá interiéru ten správný šmrnc. V internetovém obchodě Nábytek Bogart najdete obě varianty nábytku - dražší masiv i levnější lamino, aby si mohl u nás vybrat opravdu každý. Dřevěné police v naší nabídce jsou vyrobené z litého olejovaného masivu a jsou zárukou, že dlouho vydrží. Jejich životnost je dána kvalitními materiály, z nichž jsou dřevěné police vyrobené.

Minimalismus, který si oblíbíte

Police z kolekce Harmony mají moderní design, který se vyznačuje minimalismem. Jejich poznávacím znamením jsou dubová dýha, kovové úchyty a hliníkové rámy. Protože dnešní doba přeje různým barevným kombinacím, jsou police Harmony vyrobené v dekoru ořech, doplněném tmavou barvou grafitu. Výsledek vypadá skvěle, a to nejen na světlé stěně.

Některé typy kancelářských polic jsou určené k zavěšení ve vodorovné poloze, jiné se hodí pověsit spíše svisle, a budí potom dojem úzké skříňky. Například police z řady Briks se standardně vyrábějí v několika barevných odstínech, které si můžete při objednání zboží sami zvolit. Atraktivní vzhled polic je předurčuje k tomu, aby se staly mezi našimi zákazníky velmi oblíbeným kusem sortimentu.

Náš nábytek, tedy i police dodáváme v demontu. Zákazníkům nabízíme službu navíc, a to pomoc řidiče při výnosu nábytku při jeho dodání. Je to vhodné zvolit hlavně tehdy, nemáte-li po ruce někoho, kdo by vám s koupeným nábytkem pomohl do patra, kde bydlíte. Bez objednání této služby není řidič povinen nábytek do domu vynášet. Zboží dopravujeme vlastní dopravou, čímž máme zaručené, že naše služby budou opravdu kvalitní.

/police-c-1066.html