Popis výrobku

Hledáte dokonalou nástěnnou polici, která by dokonale doplnila váš interiér? Seznamte se s naší nástěnnou polici Arcano o rozměrech 138 x 20 x 20 cm v provedení dub artisan/šedý grafit.

Design této police je moderní a elegantní, který dokonale doplní jakýkoliv interiér. Díky svému neutrálnímu provedení v barvě dub artisan/šedý grafit se hodí do různých stylů interiérů. Její šířka 138 cm nabízí dostatek prostoru pro umístění knih, dekorací nebo jiných předmětů.

Police Arcano je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Je snadno namontovatelná na zeď, což ušetří místo na podlaze a zároveň vytvoří čistý a uspořádaný vzhled vašeho interiéru. Díky ABS hranám je police odolná proti poškrábání a opotřebení.

Navíc, police Arcano je dodávána v balení pro vlastní montáž, což vám umožní její snadnou instalaci podle vašich potřeb. Bez ohledu na to, zda hledáte praktické řešení pro skladování nebo stylový doplněk do vašeho interiéru, tato nástěnná police Arcano je ideální volbou.

Vlastnosti produktu:

 • Velká nosnost → Díky použití 16mm laminované desky na celé konstrukci, tato závěsná police Arcano 138 cm - Dub artisan/šedý grafit poskytuje vysokou nosnost. To znamená, že na ni můžete umístit mnoho knih, dekorací nebo jiných předmětů bez obav z jejího poškození.
 • Snadná montáž → Tento produkt je dodáván v balení, což znamená, že jej můžete snadno sestavit sami. Tím ušetříte peníze za služby profesionálního montéra a zároveň získáte uspokojení z vlastnoručně sestaveného nábytku.
 • Odolné provedení → Police je vyrobena z 16mm laminované desky, což zaručuje její dlouhou životnost. ABS hrana dodává produktu dodatečnou odolnost proti poškrábání a opotřebení.
 • Velké rozměry → S rozměry 138 x 20 x 20 cm, tato police nabízí dostatek prostoru pro uskladnění vašich věcí. Ať už potřebujete místo pro knihy, dekorace nebo jiné předměty, tato police je ideální volbou.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 138 cm,

 • wysokość

  výška: 20 cm,

 • głębokość

  hloubka: 20 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

grafit

barevné provedení korpusu

dub artisan

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

Provedení

hrana

ABS

úchyt

bez

Doplňkové vlastnosti

Nutná montáž do zdi

ano

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Doplňující informace

dvouletá záruka

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Police závěsná Arcano 138 cm - Dub artisan/šedý grafit

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/police-zavesna-arcano-138-cm---dub-artisan-sedy-grafit-p-157050-1064-1064.html