Popis výrobku

Šatní skříň Rena Dub Sonoma

Šatní skříň Rena je nabídkou nábytku do předsíně. Nabídka díky své formě harmonizuje s většinou stylizací interiéru. Svým designem přitahuje pozornost. Šatní skříň je vybavená otevíranou přední částí, za kterou se nacházejí police a dvě sklopné přední části. 

Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní nábytkové laminované desky, dokončené ABS dýhou. Dekor Dub Sonoma oživí interiér a vyplní příjemnou atmosférou. Na jiné aukci je dostupná šatní skříň Rena v dekoru Bílý Mar.

Vlastnosti produktu:

 • vysoká kvalita provedení
 • bezúchytkové otevírání Push to Open
 • dvě sklopné přední části
 • za otevíranou přední části se zrcadlem - police
 • dekor Dub Sonoma

      

               stabilní konstrukce                          bezúchytkové otevírání                          elegantní věšáky 


Provedení:

 • korpus - nábytková laminovaná deska 16 mm
 • přední část - nábytková laminovaná deska 16 mm
 • ABS dýha
 • věšáky - umělá hmota

Barevné provedení šatní skříně Rena:

 • Dub Sonoma
  
 

Pozor! Prezentovaný dekor je pouze ilustrativní. 


 
Jiné kategorie:
 

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 90 cm,

 • výška: 195 cm,

 • hloubka: 34 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

dub sonoma

Barva čelní části

dub sonoma

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

čelní části

zrcadlo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost zrcadlových čel nábytku. Zrcadlo je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým řešením pro Váš interiér. Jeho hlavní výhodou je optické zvětšení prostoru, které dodává interiéru pocit prostornosti. Je ideálním řešením pro místnosti s menšími plochami, kde se počítá každý centimetr. Jako surovina pro nábytkové čelo má zrcadlo mnoho výhod. Zaprvé dodává nábytku jedinečný charakter a luxusní vzhled. Za druhé se zrcadlo snadno čistí a udržuje. Kromě toho zrcadlo opticky prosvětluje místnost, dodává jí hloubku a rafinovanost.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Provedení

hrana

ABS

systém otevírání

push to open

úchyt

bez

Vybavení

Počet dvířek

1

Počet polic

6

Počet prohlubní

8

Počet dvířek výklopných

2

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

37 cm x 6 cm x 199 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

31 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

65 cm x 7 cm x 147 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Šatní skříň do předsíně Rena - Dub sonoma

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/satni-skrin-do-predsine-rena---dub-sonoma-p-22484-1095-1095.html