Skříně do ložnice | nabytek-bogart.cz

Skříně do ložnice

Nejběžnějším nábytkem v českých ložnicích je kromě manželské postele také skříň. Slouží hlavně pro uložení čistě vypraného ložního prádla a oblečení. Pokud budete svoji skříň do ložnice teprve vybírat, doporučujeme vám zaměřit se na dostatečnou velikost úložného prostoru. I když se to nezdá, většinou ho v domácnostech chybí. Během žití se totiž nashromáždí spousta věcí, které je nutné někde uskladnit. V takovém přípradě se pak hodí každé volné místo, na něž je možné postavit nějaký kus nábytku.

Vybírejte s námi: šatní skříň

 

Skříň bývá mohutnější a vyšší než komoda, z čehož lze usuzovat, že věcí pojme daleko více. Nejčastěji bývají součástí skříně šuplíky, uzavřené police a tyč na ramínka s oblečením. Záleží na typu skříně. Po stránce designu budete nejspíše volit skříň do ložnice takovou, aby vám vhodně ladila s manželskými postelemi, případně s ostatním nábytkem. Nekupujete-li přímo ložnicový nábytkový systém, ale každý kousek nábytku zvlášť, máte k dispozici poměrně velkou nabídku skříní všeho druhu. Je opravdu z čeho vybírat.

 

V ložnici by skříň chybět neměla

 

Internetový obchod Nábytek Bogart svůj sortiment skříní do ložnice upravil přesně podle požadavků zákazníků, ať už se jedná o materiál, velikost, design nebo barvy. Máte-li k dispozici větší prostor, pak si určitě pořiďte skříň s velkorysým úložným prostorem. Zajímavě z hlediska designu vypadá šatní skříň se zrcadlem v místě dveří, které opticky zvětší prostor. Nemáte-li ho dostatek, pak zkuste popřemýšlet nad šatními skříněmi s posuvnými dveřmi. Protože se neotevírají do místnosti, ale posunují se na pohodlných kolejnicích, nejsou tak náročné na prostor okolo sebe. Stačí jeden pohyb rukou k jejich otevření nebo zavření.


Šatní skříně: police, šuplíky i tyč na oblečení jsou nezbytností

 

Pokud má šatní skříň do ložnice opravdu sloužit svému účelu, tedy uložení dostatečného množství oděvu, pak by jí rozhodně neměly chybět šuplíky ani police. Do šuplíků naskládáte přehledně ponožky, police budou sloužit pro uskladnění košilí, svetrů, triček nebo ložního prádla. Šatní skříň se neobejde ani bez tyče na ramínka s oblečením, na kterou pověsíte kabáty, bundy nebo obleky. Některé typy skříní disponují pouze tyčí na ramínka. V takovém případě je na zvážení každého zákazníka, jestli mu to takto bude vyhovovat. V opačném případě totiž může přikoupit ještě komodu se šuplíky a policemi a vytvořit tak kompletní prostor pro oblečení.

Rohová skříň je praktickým bytovým doplňkem

 

Nenechte doma prázdný kout zahálet. Možná se do něho bude výborně hodit rohová skříň. Získáte tím další úložný prostor a ještě využijete i volné místo, které by jinak bylo bez užitku.

 

Bílá barva do ložnice patří


Máte-li rádi romanticky laděné místnosti, pak sáhněte po bílé skříni a bílém nábytku do ložnice. Je to barva, která je v současné době opět velmi moderní, což dokládá široký výběr šatních skříní bílých, které jsou v nabídce obchodu. Současný trend přeje různými kombinacím, takže bílou najdete na nábytku společně s černou nebo světle hnědou barvou. Designově jsou takové výrobky velice dobře zvládnuté a budou ozdobou každé ložnice.

 
 

Jiné kategorie:více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 263