Skříně s posuvnými dveřmi do obývacího pokoje | nabytek-bogart.cz

Skříně s posuvnými dveřmi do obývacího pokoje

Svůj byt si každý snaží zařídit co nejúčelněji nábytkem, který bude praktický a zároveň líbivý. Vždyť snahou je docílit takové bydlení, v němž se budete cítit příjemně a pohodlně. Někdy se stane, že nedostatek prostoru vás nutí hledat náhradní řešení. Ale ani to nemusí z ničeho slevovat a i z estetického hlediska může být stále na vysoké úrovni. Vezměte si například takové skříně s posuvnými dveřmi. Velmi často vypadají dokonce lépe než ty s dveřmi klasickými.

V internetovém obchodě Nábytek Bogart jsme pro vás připravili ucelenou nabídku skříní s posuvnými dveřmi, protože víme, že vkus každého zákazníka je zcela odlišný. Někdo shání skříň do chodby, jiný potřebuje prostornou skříň do ložnice nebo do studentského pokoje. Ve všech případech se budeme snažit vám poskytnout to nejlepší, co současný trh nabízí.


Bílá skříň s posuvnými dveřmi

Bílá vede. O tom není pochyb. Je to elegantní barva, která učiní každý interiér zajímavým a decentním. Bílé jsou celé obývací stěny i konferenční stolky a stoly do jídelny a nesmí pochopitelně chybět ani bílá skříň s posuvnými dveřmi jako praktický bytový doplněk a prostor pro uložení věcí a všech nezbytností, které během života nastřádáte. Bílou skříň můžete umístit do chodby, stejně jako do ložnice nebo do jiných obytných místností vašeho bytu. Bílá se dobře kombinuje s jinými barvami. Výborně vypadá v kombinaci s černou nebo dekorem dřeva.

 

 

Praktičnost skříně s posuvnými dveřmi

Aby se pořádek dobře udržoval, je třeba mít skříně s různými druhy úložného místa - poličky, zásuvky i tyče na pověšení ramínek s oblečením. Výhodou posuvných dveří je jejich malá náročnost na prostor. Dveře se neotevírají do místnosti, ale posouvají ze strany na stranu. Přesto zůstávají skříně s posuvnými dveřmi maximálně pohodlné, věci lze z nich dobře vydělat a opět uložit. Takové skříně se proto hodí i do menších místností, kde místem musíte šetřit.

 

 

Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem opticky zvětší prostor v místnosti

Hledáte nábytek, který by v sobě spojoval hned několik užitných vlastností? V chodbě už nemáte místo na zrcadlo, pokud do ní umístíte i skříň? Pak volte skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem - zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, a navíc takový nábytek opravdu dobře vypadá a ještě umí i opticky zvětšit místnost díky zrcadlu. Na pojezdy dveří jsou použité kvalitní ko