Skříně s posuvnými dveřmi do ložnice | nabytek-bogart.cz

Skříně s posuvnými dveřmi do ložnice

I když jste možná zastánci minima nábytku v ložnici, bez manželských postelí a skříně se prostě neobejdete. Co by to byla za ložnice, kdyby v ní postel chyběla. Skříně sice nejsou povinnou výbavou místa pro spaní, zvláště pak, když máte k dispozici samostatnou šatnu, ale v některých případech i ony jsou nutné. Pojďme se společně podívat na nabídku internetového obchodu Nábytek Bogart, jehož sortiment je plný designově zajímavých skříní s posuvnými dveřmi, které se budou hodit do vaší ložnice.

Proč jsou skříně s posuvnými dveřmi praktické?


 

Přestavte si, že máte ložnici s menším prostorem, kde sotva dáte postele a skříně, ale další volné místo už v ní příliš není. Je pak pochopitelné, že hledáte způsob, jak s prostorem účelně šetřit. Jedna s možností se hned nabízí, a to zakoupení skříně s posuvnými dveřmi. Tato praktická vychytávka vám ušetří starosti s otevíráním dveří do prostoru, pokud se vám ho náhodou nedostává. Prostě jen jedním pohybem rukou posuvné dveře otevřete, nebo zavřete. Je to opravdu velmi jednoduché. Díky těmto dveřím jsou police uvnitř skříní pohodlně dostupné, takže do nich všechno nezbytné snadno uložíte.

 

Bílá skříň vás nezklame

 

Šatní skříň s posuvnými dveřmi může být i zajímavým a vkusným bytovým doplňkem, protože z hlediska designu je jejich nabídka poměrně pestrá. Můžete vybírat z různých kombinací barev, velikostí i materiálů. V současné době velmi prodávané jsou bílé skříně. Bílá barva všemu vévodí, je elegantní i něžná a interiéru dodá na noblese. Máte-li menší místnost, tím více se do ní bílá skříň a nábytek v bílé barvě budou hodit, protože opticky místnost zvětší. Bojíte se, že se bílá barva bude hůře udržovat? Bude-li skříň z laminovaných desek, pak nejsou obavy vůbec na místě. Lamino je velmi příjemný materiál s vysokou odolností proti poškrábání. Zároveň se lehce čistí za pomoci hadříku a běžně dostupného čisticího prostředku.

Bohatý výběr skříní různých bare


 

Nábytek Bogart se svým sortimentem šatních skříní vychází vstříc všem zákazníkům. Tedy i těm s vysokými nároky. Bohatý výběr nabízí skříně v různých velikostech i v kombinaci různých barev. Nejčastěji se kombinují společně světlé a tmavé tóny, kdy vznikají opravdu velmi zajímavé variace, což jde ostatně vidět i na skříních z kolekce Sandra, Oliwier nebo Storm. Stačí si prohlédnout náš katalog skříní a přesvědčíte se, že budete mít z čeho vybírat. Nabídnout vám můžeme skříně s posuvnými dveřmi, jejichž součástí je zároveň i zrcadlo, jak je tomu u skříní z kolekce Dome nebo Alaska. Tato příjemná vychytávka šetří místo a opticky zvětšuje prostor v ložnici. Není třeba se tedy obávat takovou skříň pořídit do menší místnosti. Nemusí se jednat pouze o ložnici, vhodným místem pro šatní skříň bude také chodba.


Šatní skříně do moderně zařízené ložnice hledejte například v kolekci Slive. Její univerzálnost a dekorativní přední část zaujme hned na první pohled. Skříň je velmi prostorná, takže do ní uložíte opravdu hodně oblečení. Součástí skříně Slive jsou police i tyč na ramínka.

 

Jiné kategorie:

Nábytkové komplety - Komody - Vitríny - Regály - Skříně - Skříňky - Police - Dětské pohovky - židle a křesla - psací stoly - skříně

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 613