Skříně s posuvnými dveřmi do předsíně | nabytek-bogart.cz

Skříně s posuvnými dveřmi do předsíně

Jestliže si vybíráte nábytek do předsíně, rozhodně stojí za zvážení koupit praktické skříně s posuvnými dveřmi. Mají hned několik výhod, z nichž nejdůležitější je určitě to, že šetří místo. Díky posouvání dveří totiž nemusíte řešit prostor před skříní, takže se hodí i do úzkých chodeb, v nichž není příliš místa.

Moderní charakter předsíně

 

Nabídka skříní s posuvnými dveřmi, které byste si mohli koupit do předsíně, je v našem internetovém obchodě poměrně široká. Dbáme na moderní charakter nábytku, takže do našeho sortimentu vybíráme takový nábytek, který splňuje vysoké nároky zákazníků. Z estetického i užitného hlediska je naše nabídka taková, že může uspokojit každého.


Co se barevnosti dekoru týká, najdete u nás skříně ve světlých i tmavých odstínech. I moderní bílá barva je zastoupena hned několika typy skříní. Aktuální nabídka je doplněna skříněmi s posuvnými dveřmi, které disponují i zrcadly. Tím většinou odpadá jejich dodatečný výběr.


Dub sonoma jako oblíbený dekor

Mezi oblíbené dekory patří dub sonoma. Jedná se o světlý vzor, který můžete umístit i v prostoru, jenž nemá dostatek přirozeného světla. Světlá skříň předsíň rozjasní a opticky zvětší. Vhodně zvolenými doplňky docílíte příjemného vzhledu, v němž se budete dobře cítit. Dezén sodoma patří v současné době k nejoblíbenějším, takže není vůbec problém v podobném stylu pořídit i ostatní předsíňový nábytek. Dokonalost totiž tkví v tom, jak se vám podaří sjednostit celkový dojem z předsíně. Máte-li nábytek ve stejném odstínu, pak stačí několika málo doplňky vykouzlit v předsíni báječnou atmosféru, která vás přivítá, kdykoliv do ní vstoupíte.

 

Na prvním dojmu záleží

 

Předsíň je také prvním místem, které uvidí vaši hosté, když k vám přijdou na návštěvu. Proto je třeba předsíň zařizovat s citem i s ohledem na ostatní zařízení bytu. Nemusíte se bát být i poněkud extravagantní, pokud máte rádi moderní styl zařízení. I tímto směrem přemýšlíme v našem internetovém obchodě a nabízíme skříně s posuvnými dveřmi se zajímavými detaily. Jedním z nich je například zrcadlo, které je součástí dveří. Atraktivní prvek opticky zvětšuje místnost, zároveň se jedná o ryze praktickou věc, kterou ocení každý, kdo do předsíně vstoupí.

 

Praktické a rychlé otevírání dveří

Pojezdy posuvných dveří jsou lehké a kvalitní a díky nim se dveře skříní velice snadno otevírají. Stačí jeden pohyb rukou a otevře se před vámi prostor skříně. Stejně rychle dveře opět zavřete. Skříně s posuvnými dveřmi jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Možná i proto, že s prostorem a jeho nedostatkem bojuje spousta lidí v úzkých chodbách sídlištních bytů. V nich opravdu není místo pro skříně s klasickým otevíráním dveří do místnosti. Přesto chtějí i oni mít v předsíni nábytek, s nímž budou spokojeni a který se jim bude líbit.

 

Odolné laminované desky

Co se materiálů týká, můžeme vám nabídnou nábytek z laminovaných desek. Je to materiál, který patří k těm odolným a snadno se udržujícím. To je dost podstatné, protože v předsíni je obvykle zvýšený pohyb osob a nábytek by kvůli tomu mohl trpět. Laminovanou desku přejedete kouskem látky s čisticím prostředkem a máte téměř uklizeno. Tento materiál je odolný i vůči mechanickému působení. Není divu, že se z něho v současné době vyrábí prakticky všechny druhy nábytku, včetně skříní s posuvnými dveřmi.


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 408