Popis výrobku

Skříň Nicole TV je jemný, elegantní a nadčasový nábytek v teplém béžovém odstínu na černých kovových nožkách. Skvěle se hodí do moderních interiérů obývacích pokojů. Ideálně se hodí k dalším kouskům z kolekce Nicole v dané barvě. 

Skříňka TV Nicole byla vybavena dvěma bočními skříňkami a zásuvkou uprostřed a výklenkem nad ní. Skříňka je vybavena bezúchytkovým systémem, otevírání probíhá pomocí čelních desek, které jsou vysunuty výše. Za zmínku stojí také gumové podložky pod nohama, které chrání podlahu před poškrábáním.

Vlastnosti produktu:

 • skříňka TV do obývacího pokoje
 • moderní design
 • solidní konstrukce
 • drážkované čelo
 • objemný vnitřní prostor nábytku
 • skříňka není volně stojící
 • rozměry se mohou lišit do 0,5 cm
 • solidní kovové nohy práškově malované na černou barvu
 • záruka 2 roky

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 200 cm,

 • výška: 53 cm,

 • hloubka: 45 cm,

 • Výška nohou: 20

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

kašmír

Barva korpusu

mat

barevné provedení korpusu

kašmír

Barva předních částí

mat

Barva nožek

černá

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Přední části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

reliéfní

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s reliéfním čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Reliéf na přední části nábytku je nejen krásný, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s reliéfem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

nožičky

kovové s gumovou podložkou

nožky

práškově lakované

Další informace
Ověřte si spolehlivost a odolnost nábytku s práškově lakovanými nohami. Náš nábytek poskytuje nejen estetický vzhled, ale také robustní konstrukci. Práškové lakování je proces, při kterém se na kovové nohy nanáší tenká a odolná vrstva prášku, která zabraňuje korozi a poškození. Díky tomu je nábytek odolný proti poškrábání, snadno se čistí a zachovává si svůj moderní vzhled po dlouhá léta. Práškové lakování navíc poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy, takže se nábytek skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití.

Typ nožičky

rošt

Provedení

hrana

ABS

úchytky

nejsou

zadní strana

deska HDF 3 mm

panty

ocelové s tichým zavíráním

Zásuvkové pojezdy

tiché zavírání

Zásuvkové pojezdy

spodní montáž

systém otevírání

přední část vysunuta nahoru

systém zavírání

tiché zavírání

Vybavení

Počet zásuvek

1

Počet výklopných dvířek

2

Počet prohlubní

1

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

209 cm x 8 cm x 49 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

75 cm x 20 cm x 41 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

205 cm x 27 cm x 10 cm

Hodnocení zákazníků

/skrinka-tv-nicole-200-cm---kasmir---cerne-nozky-p-55541-1061-1061.html