Jídelní stoly a židle - Komplety stolů a židlí

nalezených výrobků: 23
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

140cm     75cm     80cm    
6793 Kč
10
110cm     75cm     70cm    
4744 Kč
10
120cm     75cm     80cm    
6281 Kč
10
82cm     75cm     50cm    
2168 Kč
10
82cm     75cm     50cm    
2168 Kč
70cm     75cm     70cm    
1999 Kč
10
82cm     75cm     50cm    
2168 Kč
10
110cm     76cm     70cm    
4598 Kč
10
110cm     75cm     70cm    
4744 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Ať už máte jídelnu jako samostatnou místnost, nebo součást kuchyně, potřebujete do ní praktický nábytek, u něhož se pravidelně budete scházet při společném stolování. Většinou si asi pořídíte prostorný jídelní stůl a k němu pohodlné židle, jejichž výběr podřídíte interiéru svého bytu a stylu, jimž je zařízený.

V příjemně zařízené jídelně se vám bude dobře stolovat

Jídelní stůl a židle se stávají v mnoha domácnostech důležitým prvkem v komunikaci. Pro rodinu je nezbytné, aby se alespoň jednou denně sešla společně. A kde jinde je to příhodnější než u společného stolování? Pokud budete vybírat stůl do jídelny, pravděpodobně se budete řídit velikostí místnosti i počtem strávníků, které budete chtít u stolu posadit. Máte-li tu možnost, není vůbec špatným nápadem si koupit rozkládací stůl, jehož rozložením získáte další místa k sezení navíc. Tato možnost se většinou využije v případě, že častěji chystáte jídlo pro větší sešlost hostů, protože pak nemusíte řešit častý problém, kde všechny příchozí usadíte. Ve složeném stavu pak stůl slouží k běžnému použití pro servírování jídla pro rodinnou snídani, oběd či večeři.

Nábytek do jídelny

Jídelna jako společenský prostor pro rodinu nebo pozvané hosty má působit příjemně. K tomu samozřejmě přispěje její zařízení, k němuž neodmyslitelně patří nejen jídelní stůl a židle, ale také příborník. Ten dává jídelně její typický charakter místnosti určené pro stolování. Internetový obchod Nábytek Bogart vám nabízí sortiment designově zajímavých příborníků, jež budou funkční ozdobou vaší domácnosti.
 
Příborníky disponují obvykle uzavřenými i otevřenými policemi a šuplíky, do nichž můžete uložit nezbytnosti, které se stolováním mají co do činění. Některé police mají prosklená dvířka, takže do nich můžete uložit předměty, které chcete vystavit na odiv. Proč také schovávat drahý porcelán nebo sklo, byla by to škoda.

Sháníte praktickou komodu do kuchyně či jídelny, která by rozšířila váš stávajicí nábytek? Měla by být určitě dostatečně prostorná, abyste do ní schovali spoustu věcí, bez nichž se neobejdete. Zároveň by se stylem měla hodit k nábytku kuchyně.

Jídelní stůl a židle levně

I s omezeným finančním rozpočtem lze do jídelny nebo kuchyně pořídit nábytek, který vám bude dlouho sloužit. Jídelní stůl a židle levně zakoupíte v našem internetovém obchodě, v němž můžete vybírat hned z několika provedení. V moderních jídelnách se může dobře vyjímat nábytek v kombinaci s chromováním. Dáváte-li však přednost celodřevěným kuchyňským stolům a židlím, není problém si takové u nás koupit. Myslíme totiž na všechny zákazníky.

Minimalismus v jídelních kompletech

Náš sortiment jídelních kompletů je přizpůsobený i nárokům těch, kteří od nábytku do jídelny očekávají vysokou užitnou hodnotu a luxusní provedení. Přesně takový je například komplet Benedikt, u něhož vyniká kombinace skla, eko-kůže a černé lakované ocele. Výsledný vzhled nábytku přes použité materiály působí velice minimalisticky, takže jídelní komplet se bude hodit hlavně do prostorů takto zařízených.
/stoly-a-zidle-c-1074.html