Stoly zahradní

nalezených výrobků: 18
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

70cm     74cm     70cm    
1804 Kč
Transport gratis
150cm     75cm     78cm    
5506 Kč
Transport gratis
150cm     75cm     78cm    
5506 Kč
Transport gratis
150cm     75cm     78cm    
5506 Kč
120cm     78cm     72cm    
5344 Kč
160cm     78cm     72cm    
6215 Kč
180cm     73cm     73cm    
8182 Kč
180cm     73cm     73cm    
8182 Kč
10
150cm     74cm     90cm    
4103 Kč
10
74cm     74cm     74cm    
2187 Kč
10
150cm     72cm     90cm    
3018 Kč
fi 79cm     76cm    
3984 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Zahradní stoly – odolné, pevné a krásné

Na zahradě nejsou jen květiny, stromy a zahradní práce. Na zahradě by na nás měl čekat relax a podmínky vedoucí k příjemnému odpočinku. Za tímto účelem bude nezbytný vhodný nábytek určený k vybavení zahrady. Jíst nebo užívat si vůni čerstvé kávy a nápojů je jistě příjemnější venku. Proto by v domácích zahradách a na terasách měl být zahradní stůl, na kterém můžete podávat občerstvení nebo nápoje, a také hostit své přátele při grilování.

Zahradní stoly v naší nabídce

Při tvoření naší nabídky zahradních stolů, jsme se zaměřili na jejich kvalitu, odolnost a také estetiku – naše zahradní stoly jsou rafinované do všech detailů. Také víme, že zahradní stoly musí být do značné míry odolné. Faktory jako silný vítr, déšť nebo vlhkost by na ně neměly mít vliv.
 
Proto vybíráme náš sortiment důsledně, dbáme nejen na zajímavé designy a velký výběr z hlediska designu a estetické rozmanitosti, ale také na to, aby naše výrobky byly pevné a odolné vůči atmosferickým vlivům. Kromě toho v popisech produktů ukazujeme, jak se řádně starat o jednotlivé zahradní stoly, aby mohl každý zahradní nábytek dlouhodobě užívat - např. dřevěné zahradní stoly.
 
Doporučujeme především:
 
    • dřevěné zahradní stoly
    • rozkládané zahradní stoly
    • oválné zahradní stoly
    • ratanové zahradní stoly
    • velké zahradní stoly
    • skládací zahradní stoly
    • levné zahradní stoly

Zahradní stůl – na rozměru záleží

Při výběru zahradního stolu je třeba mít na paměti přesný výběr rozměru modelu. Nejprve si určete místo, kde bude nábytek umístěn a změřte dostupný prostor. Samozřejmě musíte také myslet na to, že kolem stolu budou židle a lidé, kteří na nich budou sedět, by měli mít dostatek prostoru.
 
Připravili jsme pro vás velký výběr různých variant, které se liší právě rozměry. Díky tomu najde každý úspěšně model, který co do rozměrů a tvaru odpovídá podmínkám konkrétní zahrady nebo terasy. Velké zahradní stoly jsou ideální pro osoby, které hledají nábytek pro velký počet hostů. Pokud však potřebujete malý zahradní stůl, který bude přizpůsoben vašim prostorovým podmínkám můžete si vybrat jeden z ředy rozkládaných zahradních stolů.

Populární zahradní stoly

V našem internetovém obchodě s nábytkem najdete široký výběr různých zahradních stolů, které splní vaše očekávání z hlediska estetiky i funkčnosti. Představujeme zahradní stoly, které se hodí ke klasickému stylu, ale také modely ideální pro milovníky moderního designu. Obzvláště oblíbené jsou ratanové zahradní stoly, které jsou k dispozici v mnoha přírodních a jemných barvách. Naši zákazníci také oceňují zahradní stoly z tvrzeného skla, jelikož se snadno čistí.
 
Vzhledem k tomu, že moderní zahradní stůl by měl být nejen pěkný, ale také funkční, doporučujeme rozkládací zahradní stoly. Tyto modely lze prodloužit  na vámi preferovanou velikost, což bude užitečné zejména při návštěvě hostů nebo při organizování zahradních večírků. Z hlediska tvaru pracovní desky jsou oblíbené zahradní stoly oválné i obdélníkové.
Seznamte se s naším sortimentem zahradních stolů, které jistě splní i ty nejnáročnější designové potřeby a očekávání všech zákazníků.
/stoly-zahradni-c-1115.html