Taburety do ložnice | nabytek-bogart.cz

Taburety do ložnice

Usnout můžete i v měkkoučkém křesle zvaném ušák, ale na noc je přece jen lepší se natáhnout na prostornou postel a zachumlat do teplé peřiny. Ložnice je místem odpočinku a tomu odpovídá i její vybavení nábytkem. Vedle manželských postelí v ní obvykle naleznete také skříň a komodu, zrcadlo nebo toaletní stolek. V některých ložnicích se najde také místo pro taburet, který může být zároveň použit k posezení u toaletního stolku. Nemáte-li ho ve své ložnici, bude taburet sloužit také jako pohodlné místo pro krátkodobý odpočinek.

Taburet neboli pufa

 

Jak vlastně běžný taburet vypadá? Je to nízká čalouněná sedačka, jež nemá opěradlo. Příslušníkům starší generace se z ní většinou hůře vstává, jak už to u seniorů bývá. Taburet ale milují malé děti, které se teprve učí chodit. Pufa je totiž měkká a nízká tak akorát, aby se o ni batolata mohla dobře opírat, když na svých ještě vratkých nožkách zkoušejí první krůčky. V obývacím pokoji, sedíte-li na sedačce, může pufa fungovat také jako opěradlo pro unavené nohy, jež si na ni natáhnete. Jak je vidět, taburet má hned několik využití.


Praktickou vychytávkou u taburetů je úložný prostor, který bývá u některých schován pod vyklápěcím sedákem. Lze do něho ukládat například různé drobnosti, jež potřebujete mít neustále při ruce, a přitom nechcete, aby byly vidět.

 

Taburet do každé ložnice

 

Designéři obvykle patří k těm osobám, které překypují nejrůznějšími kreativními nápady. Musejí, protože je to náplň jejich práce. I díky jim pak na trhu jsou k dispozici ke koupi zajímavě řešené taburety. Internetový obchod Nábytek Bogart se snaží, aby i jeho nabídka uspokojila zákazníky, proto v jeho katalogu naleznete pestrý sortiment taburetů různých velikostí, barev i stylů. Zkuste si tedy prohlédnout to, co nabízíme, třeba najdete taburet přesně podle svých představ. A možná se sami přesvědčíte, že taburet nemusí mít je tradiční hranatý tvar a látkové čalounění, ale že i oválný v kombinaci bílého plastu a černé eko-kůže vypadá velice dobře. Do moderně zařízené ložnice se takový exkluzivní kousek nábytku bude určitě hodit.


Proč si pořídit do ložnice taburet?

 

Kladete si otázku, proč byste si měli do ložnice nějaký taburet vůbec kupovat? Není to zbytečné vyhazování peněz? Vždyť by se daly použít na něco jiného. Ale zkuste si sami odpovědět - na co se v ložnici posadíte, když si budete chtít navléci ponožky? Do ustlané postele s nadýchanými peřinami asi sotva. A právě pro takové příležitosti se hodí praktická pufa. I z tohoto důvodu by v žádné ložnici neměla chybět.

U nás si můžete vybrat i barvu čalounění

 

Výhoda, kterou vám přináší Nábytek Bogart, je možnost si vybrat z několika barevných variant čalounění. Takto budete moci zvolený taburet snadno sladit s vybavením vaší ložnice a zakomponovat ho do stávajícího nábytku, který jste si již zakoupili. Dále vám nabízíme profesionální poradenství pro případ, že byste si s výběrem nevědeli rady. A zboží vám přivezeme vlastní dopravou, přičemž si můžete navíc objednat službu výnos nábytku do domu či bytu.

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 12