Popis výrobku

Hilding Alt  - vrchní matrace

Hilding Alt je vrchní matrace, která slouží pro změkčení hlavní matrace. Ideální jako dodatečná ochrana zvětšující její životnost. Matrace je vybavená termoelastickou pěnou a pěnou Flexifoam, díky čemuž matrace reaguje na změny teploty.  
 
Nabídka zvětšuje pocit komfortu, a zajišťuje pohodlnější spánek uživatelům. Nabídka ve standardní nabídce je vybavená dvěma potahy Tencel nebo Cashmere na výběr.

Provedení vrchní matrace:

  • Vložka: termoelastická pěna Visco o výš. 3,7 cm spojená s pěnou Flexifoam o výš. 1 cm
  • Potah: Cashmere nebo Tencel
  • Výška: cca 7 cm (Cashmere), cca 7 cm (Tencel)
  • Rozměry: možnost provedení netypického rozměru, po konzultaci 

Vlastnosti matrace: Pěna Visco - Termoelastická pěna, která v místech stylu s tělem se stává měkčí a se pokaždé přizpůsobuje jeho tvaru.                         

 Pro změkčení matrace - vrchní matrace, která dodává výjimečnou měkkost základní matraci.
Srolovaná - matrace vakuově balená a srolovaná, což usnadní dopravu a skladování. Pozor - záruka nezahrnuje matrace, které byly v srolované formě více než 4 měsíce. 
Pro alergiky - Matrace potažená potahem bez látek škodlivých pro zdraví, neobsahuje potenciálně alergenní látky.
 Praní na 60 stupňů - doporučovaná teplota praní potahu.

15. let záruka - záruční doba na vložku matrace.

Potahy matrace: 

  • Tencel - přírodní, antialergický potah vyroben z moderních viskózových vláken. Jeho hlavní výhodou je kontrola úrovně vlhkosti matrace, díky absorpci její přebytku přímo z pokožky spící osoby. Vlákna Tencel nepodražďují a přirozeným způsobem brání růstu bakterií. Potah je snadno odnímatelný, můžete ho prát v teplotě do 60°C.
  • Cashmere - hedvábný a výjimečně měkký na dotek potah obsahující viskozu a vysoce kvalitní kašmír. Produkt antialergický, ideálně izolující proti chladu. Produkt absorbuje do 40% vlhkosti z okolí a tím zaručuje optimální prostředí pro spánek uživatelům. Vybavený je úchytem usnadňujícím otáčení matrace na druhou stranu. Potah je snadno odnímatelný, můžete ho prát v teplotě do 40°C.
 
související kategorie:
 
 

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 80-180 cm,

  • výška: 7 cm,

  • hloubka: 200 cm,

  • Montáž: Nepotřebný

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Vrchní matrace Hilding Alt

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/vrchni-matrace-hilding-alt-p-48127-1031-1031.html