Barové stolky | nabytek-bogart.cz

Barové stolky

 

Chcete zvýšit svůj komfort při stolování? Pak si určitě do domácnosti pořiďte barový stolek. Jedná se o praktický stolek na kolečkách, který si můžete v případě potřeby převézt přesně tam, kam potřebujete. Je možné na něm servírovat drobné občerstvení pro návštěvu. Využijete ho ovšem i jako odkládací stolek. Barový stolek je výborným pomocníkem hostitele v případě, že máte doma větší společnost hostů, pro něž připravujete nejrůznější pochutiny a nápoje.

 

Praktický barový stolek by vám neměl v jídelně chybět


S barovým stolkem bude pro vás servírování daleko pohodlnější. Lze na něho do jednotlivých polic naskládat více talířků, hrníčků a sklenic, než byste unesli v ruce. Odpadne vám tak neustálé běhání z kuchyně do jídelny či obývacího pokoje a nazpátky. Hosté budou mít na barovém stolku připravené pokrmy, které si z něho mohou libovolně dle své chuti brát. Díky stolku se vám tak zvětší prostor pro servírování pokrmů.

S kolečky je barový stolek nejpohodlnější

 

Jedním z představitelů dokonalých barových stolků na kolečkách je stolek B-408. Jeho součástí je také odkládací plocha například pro použité nádobí. Barový stolek má kromě ní ještě dvě další odkládací plochy, z níž tu spodní lze snadno použít pro převoz až dvou láhví s vínem i vinných sklenic. Pro láhve s vínem je připraveno zvláštní místo tak, aby se láhve během pohybu stolku nemohly překlopit a vylít svůj obsah tam, kam vůbec nepatří. Byla by to velká škoda v případě, že byste servírovali velmi drahé víno. Podobný, ale podstatně menší je barový stolek BAR-8, jenž má kulatý tvar. Dovedeme si ho s klidem představit v jídelně nebo obývacím pokoji moderní domácnosti. Má dvě odkládací plochy, spodní se opět hodí pro nápoje ve vysokých sklenicích. Vyrobený je z černého kvalitního skla v kombinaci chromované ocele.

Barové stolky do domácností, hotelů i penzionů


V internetovém obchodě Nábytek Bogart nabízíme barové stolky na kolečkách i bez nich. Pokud stolek kolečka nemá, pak se jedná obvykle o stolky menších rozměrů, které slouží pro odložení například lahví s alkoholem, sklenic či šálků s kávou i čajem. Nabídka barových stolků počítá s tím, že tyto stolky si lidé budou pořizovat většinou do moderně zařízených domácností. Pochopitelně, že je možné je zakoupit také jako vybavení hotelů či penzionů. Zajímavě například vypadá barový stolek s chromovaným podstavcem a skleněnou deskou. Design stolku působí vyváženě a velmi moderně. Navíc se jedná o poměrně lehký nábytek, který lze snadno přemístit z místa na místo jen přenesením v rukou jedné osoby.

Luxusní barový stolek pro náročné zákazníky


Pro náročné je určený barový stolek s ozačením SB-8, který je vyrobený z malované ocele. Stylový vzhled, atraktivní design a dekorativní prvky ve tmavě zlatavém odstínu z něho dělají luxuxní nábytek do minimalisticky zařízeného moderního bytu. Barový stůl má vyšší nohy, takže se k němu budou nejlépe hodit vysoké barové židle ve stejném stylu, které také máme v nabídce obchodu. Dohromady vytvoří jídelní komplet nábytku, které vaší domácnosti propůjčí punc jedinečnosti


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 61