Botník | nabytek-bogart.cz

Botník

Dům či byt by se měl shodovat nejen se stylem majitele, ale měl by být především prakticky zařízený.
Především předsíň vyžaduje zvláštní pozornost, jelikož vytváří u hostů první dojem z celého domu nebo bytu. Předsíň by měla být zařízena ve stejném stylu, jaký může host očekávat v celém domě.
Nábytek do předsíně je důležitý především proto, aby byl v předsíni pořádek a nehromadili se boty po celé místnosti, ale aby bylo místo, kde je uložit.
Skvěle se pro tuto úlohu hodí botníky, kterých je v naší nabídce nepřeberné množství. Botníky neplní jen funkci praktickou, ale jsou velice elegantní, proto plní i funkci estetickou a celý dojem z Vaší předsíně bude příjemný. Nabízíme velké množství různorodých botníků - různých tvarů, s policemi nebo zásuvkami na boty, jednodveřové či dvoudveřové, vysoké i nízké. V naší nabídce si můžete k botníku vybrat i skříň, věšák případně zrcadlo ze stejné kolekce.
Botníky jsou vyráběny z velice kvalitních materiálů. Desky jsou odolné vůči poškrábání i vlhkosti - nevlní se ani neodlepují! Věříme, že si v našem obchodě vyberete a budete naším dalším spokojeným klientem!
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 94