Dětské pohovky | nabytek-bogart.cz

Dětské pohovky

Dokud jste s partnerem jen sami dva, neřešíte nic, co se týká dětí. Ale vše se změní, až očekáváte první přírůstek do rodiny. Tehdy se začínáte zajímat o svět dětí a o vše, co ke svému životu potřebují. Ze začátku je to hlavně mateřská láska a péče. Jenže jak dítě poroste, budou se jeho nároky stále zvětšovat. To platí pochopitelně také o tom, co ho bude obklopovat doma v jeho dětském pokojíčku. Jako první možná budete pro své dítě pořizovat postýlku. V ní ale dlouho nezůstane, protože dítě roste jako z vody. Za krátkou dobu bude třeba pro vašeho potomka pořídit větší postel, na což také myslí internetový obchod Nábytek Bogart. Jeho sortiment by byl bez dětských pohovek nekompletní.

Dětské patrové postele jsou praktickým bytovým doplňkem

 

Dětské pohovky jsou ideálními bytovými doplňky v těch místnostech, kde není dostatek prostoru. Ten pak řešíte různě. Jedna z možností, která se nabízí, jsou postele patrové. Jsou praktické, protože jsou velmi skladné, disponují spoustou úložného prostoru a hodí se nejen ke spaní dvou dětí, ale také k jejich hraní. V současné době totiž patří k oblíbeným dětským postelím ty multifunkční, které nabízejí více užitných možností a které neslouží pouze ke spaní. Součástí takových patrových postelí jsou pak zároveň i pracovní stoly, různé poličky nebo malé skříňky, do nichž si mohou děti ukládat své věci.


Dětské patrové postele se vyrábějí pro jedno, dvě i tři děti a všechny šetří místo v pokoji určeném pro děti. Pochopitelně, že dětské postele splňují všechny nároky na design - jsou vyrobené z kvalitních materiálů a v barevné kombinaci, která se líbí hlavně dětem. Veselé barvy, oblé hrany jsou samozřejmostí. Stačí se jen podívat k nám na náš katalog dětských postelí. Nábytek Bogart myslí na každého zákazníka, tedy i na toho dětského, který bývá neméně náročný než zákazník dospělý. I děti chtějí bydlet v pěkném prostředí.

 

Dětská rozkládací pohovka šetří místo

 

Potřebujete-li vyřešit místo pro spaní vašich dětí v dětském pokoji, pak možným řešením se nabízí dětské rozkládací pohovky. Patří k těm praktickým kouskům nábytku, který vám ušetří drahocenné místo, které nutně potřebujete. Přes den ve složeném stavu pohovku využijete na občasné posezení, odložení věcí a podobně. Na noc jedním tahem připravíte z dětské rozkládací pohovky pohodlnou postel pro přespání. Některé takové pohovky v sobě navíc mají ještě i úložný prostor, takže jsou praktické a funkční nadvakrát. Pochopitelně i dětské rozkládací pohovky jsou vyráběné v barvách, které lahodí dětským očím.

 

Pohovka pro děti ve veselých barvách

 

 

Chcete-li v dětech pěstovat cit pro vše pěkné, pak můžete začít výběrem jejich nábytku do dětského pokoje, s nímž vám děti mohou samy pomoci. Určitě je dobré respektovat jejich názor na barevnou kombinaci, kterou by ve svém pokoji uvítaly. Pohovky pro děti se vyrábějí v různých barevných kombinacích vhodných pro chlapce i děvčata. Nábytek Bagart vám nabízí například praktickou a velmi skladnou rozkládací pohovku, určenou pro přespání jednoho dítěte. Když ji umístíte do rohu dětského pokoje, ve složeném stavu zabere jen velmi málo místa. Přitom ji lze snadno rozložit a připravit na večerní spaní. Dětská pohovka navíc v sobě má dostatečně prostorné úložné místo, kam si může dítě uložit vše, co momentálně nepotřebuje. Každý zákazník jistě také ocení možnost výběru potahové látky dle svého vkusu.

 

 
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 40