Dětské pohovky | nabytek-bogart.cz

Dětské pohovky

Aby bylo dítě schopné si spokojeně hrát nebo plnit své školní povinnosti, musí být hlavně odpočinuté. Dlouhý a vydatný spánek ho nabije potřebnou energií, kterou pak dítě bude moci použít ve svých oblíbených činnostech. K tomu ovšem nutně musí mít vhodné místo k relaxaci. To mu poskytne pouze vhodná a pohodlná dětská pohovka. Jaké možnosti nabízí současný trh? Pojďme se společně podívat na nabídku internetového obchodu Nábytek Bogart, který svůj sortiment přizpůsobuje požadavkům zákazníků.

Dětská pohovka

 

Do pokoje pro děti je nutné pořídit nábytek, který je hlavně odolný a po estetické stránce takový, aby splňoval požadavky na praktičnost, bezpečnost a hezký a zajímavý vzhled, jenž se bude líbit hlavně dětem. Jak víme, děti si hrají se zaujetím sobě vlastním a občas nehledí okolo sebe. Bylo by škoda, kdyby nešetrným pohybem poničily prostředí, které je bezprostředně obklopuje. Proto i látkový potah na dětských pohovkách musí vydržet někdy divoké skákání a hopsání dětí. Nábytek Bogart nabízí moderní a stylové pohovky pro děti, které vám budou sloužit po dlouhou dobu se zachováním všech užitných vlastností.


Vynikající vychytávkou, kterou ocení nejen děti, ale současně pochopitelně i jejich rodiče, je úložný prostor, kterým některé typy pohovek disponují. Díky tomu lze uschovat nepotřebné předměty - například sezónní oblečení, sportovní vybavení, hračky a podobně. Výhodou některých pohovek je to, že si je můžete nechat vyrobit na pravou či levou stranu podle toho, na kterou stranu v místnosti dětskou pohovku umístíte. Dále lze zvolit potahovou látku se široké nabídky podle vašeho vkusu. Za příplatek je dokonce možné zhotovit provedení pohovky v eko-kůži – jedná se kvalitní materiál s dlouhou životností.

 

Dětská rozkládací pohovka

 

Když potřebujete vhodným způsobem vyřešit prostor na spaní v dětském pokoji, pak jisté řešení nabízí dětská rozkládací pohovka. Ve složeném stavu během dne nezabírá tolik místa a na spaní se připraví jednoduchým rozložením až večer v době, kdy jdou děti spát. Některé typy rozkládacích pohovek mají v sobě navíc i úložný prostor, takže jsou výhodné nadvakrát.


V nabídce jsou dětské rozkládací pohovky s rozkládáním pomocí nadzvednutí a sklopení sedáku, s výsuvem šuplíku nebo sklopením zad. Těžko posoudit, který typ je lepší, protože každému vyhovuje něco jiného i s ohledem na prostor, který má k dispozici.

 

Gauč do dětského pokoje


Hlavní vlastností gauče do dětského pokoje by měla být jeho pestrost a barevnost. Děti mají rády veselé barvy a ty se do jejich pokoje výborně hodí. Zapomeňte na tmavé, strohé či elegantní barvy, pořiďte raději světlý gauč pro děti v kombinaci barev, jež lahodí dětskému oku - modrá, zelená, červená, růžová, fialová, žlutá a podobně.


Dětský gauč je praktickým bytovým doplňkem. Přes den slouží jako místo pro dovádění a hraní vašich dětí, čtení knížek nebo jen obyčejné lenošení, večer se lehce promění na spací místo pro klidný spánek. Dětský rozkládací gauč lehce rozložíte bez větší námahy a získáte prostor pro přepsání dvou osob.

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 16