Popis výrobku

Komoda Desjo 10


Komoda dvoudveřová se 4 zásuvkami.

Kolekce Desjo je systém s moderním designem a výrazných barvách, s ním uspořádáte interiér svého obývacího pokoje nebo jídelny. Tuto kolekci se lidé zamilují pro jednoduché mimořádně praktické funkce. Použitý odstín dubu sanremo spolu s 3 D efektem zanechají dobrý dojem. Při pohledu na nábytek může někomu připadat, že je nábytek poškrábaný a plný suků, ale to jsou všechno jen přírodní úkazy, které zvyšují atraktivitu celého nábytku

Vlastnosti:


- nemá úchyty (charakteristické výřezy na čelní části)
- moderní design
- modní barevné spojení
- osvětlení volitelně pro vybrané korpusy ze systému
- doporučujeme upevňování prvků nad 60 cm do zdi

Barvy:
  • dub san remo 3D        
  • vklady: hnědá uni
   +    
       
                   
Provedení: 

  • vysoce kvalitní nábytková deska a MDF 
 

Shlédněte video představující systém nábytku Desjo!


Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 170 cm,

  • výška: 93 cm,

  • hloubka: 42 cm,

Více parametrů

barevné provedení

Barva korpusu

dub san remo

Barva přední části

dub san remo

Vložky

hnědá uni

Provedení

čelní části

deska MDF

Další informace
MDF desky jsou ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Je vyrobena ze dřeva s vysokou hustotou a poskytuje výjimečnou stabilitu a odolnost. Díky své homogenní struktuře je MDF deska ideální pro výrobu nábytkových čel a zaručuje hladký a přesný povrch. MDF je ekonomické řešení, které nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Díky své odolnosti a estetickému vzhledu vypadá nábytek s čely z MDF elegantně a vydrží dlouhá léta.

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

Přední část

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska je univerzální surovina, která dodává nábytku jedinečný vzhled a trvanlivost. Díky technologii laminace v sobě tato jedinečná deska spojuje estetiku a funkčnost. Její hladký povrch se snadno udržuje a je odolný proti poškrábání a skvrnám. To znamená, že přední strana vašeho nábytku bude vypadat skvěle po dlouhá léta. Laminátová deska také nabízí širokou škálu vzorů, barev a textur, což vám umožní přizpůsobit nábytek vašemu individuálnímu stylu.

Provedení

systém otevírání dvířek

podfrezovaná přední část

systém otevírání zásuvek

podfrezovaná přední část

Vybavení

Počet dvířek

2

Počet polic

4

Počet zásuvek

3

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Hodnocení zákazníků

/komoda-desjo-10-p-1211-1012-1012.html