Popis výrobku

Komoda čtyřdveřová Dorin - dub artisan

Komoda Dorin NK107 je ideální do většiny místností, kde funkčním způsobem doplní kompozici interiéru. Subtilní dekor v odstínu dub artisan tvoří v místnosti novou, příjemnou atmosféru. Navíc větší deska komody umožní umístit prvky dekorací, suvenýrů nebo snímků.

Konstrukce modelu vyrobená na základu MDF desky zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči úderům, což zaručuje dlouholeté používání. Komoda Dorin NK107 vybavená policemi umožní třídit předměty každodenního používání. Částečně prosklená přední část, za kterou se nachází prosklená police s možností osvětlení tvoří atraktivní prostor na dekorace. Tradiční úchytky jsou nahrazeny pohodlnou frézou, dávají záruku pohodlného používání. 

Vlastnosti produktu:

 • moderní design
 • elegantní stylistika
 • vysoká kvalita provedení
 • trvanlivá a solidní konstrukce
 • teplý přírodní dekor v barvě dubu
 • model čtyřdveřový, vybavený 6 policemi
 • elegantní nožky
 • nábytek určen pro vlastní montáž
 • rychlá a snadná montáž dle přiloženého návodu 

Provedení nábytku:

 • přední část a zaoblená lišta nad přední části: MDF deska 18 mm
 • korpus a horní deska: laminovaná deska 16 mm
 • korpus zabezpečený ABS dýhou
 • úchytky: frézované
 • nožky: umělá hmota

Barevné provedení produktu:

 • dub artisan

Podívejte se na ostatní produkty kolekce Dorin:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 107 cm,

 • wysokość

  výška: 134 cm,

 • głębokość

  hloubka: 40 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

dub artisan

Barva čelní části

dub artisan

Barva pracovní desky

dub artisan

Barva nožiček

černá

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

pracovní deska

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je spolehlivým řešením pro nábytkovou pracovní desku. Její robustní konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost proti poškození, takže je ideální pro každodenní použití. Díky laminované povrchové úpravě se pracovní deska snadno čistí a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Laminovaná deska o tloušťce 16 mm navíc nabízí širokou škálu barev a vzorů, díky čemuž můžete pracovní desku sladit s jakýmkoli interiérem. Je také odolná vůči oděru a nečistotám, takže ji snadno udržíte v bezvadném stavu.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Typ nožičky

rovné

Další informace
Zažijte eleganci a minimalismus s nábytkem s rovnými nohami. Tento stylový design poskytuje nejen estetický vzhled, ale také praktičnost. Nábytek s rovnými nohami dokonale zapadne do každého interiéru a dodá mu moderní a harmonický charakter. Díky své jednoduchosti se tento nábytek snadno čistí a udržuje ve výborném stavu. Výběrem nábytku s rovnými nohami investujete do trvanlivosti a univerzálnosti.

Provedení

hrana

ABS

úchyt

frézovaný

Vybavení

Počet polic

6

Počet prohlubní

8

Počet dvířek

4

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

39 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

43 cm x 14 cm x 123 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

17 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

58 cm x 8 cm x 61 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Komoda Dorin - Dub artisan

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/komoda-dorin---dub-artisan-p-45558-1012-1012.html