Popis výrobku

Hledáte dokonalý kusnábytku, který oživí váš interiér a zároveň vám poskytne dostatek úložného prostoru? Seznamte se s komodou Sonatia II 200 cm se čtyřmi skrytými zásuvkami v barvě burgund.

Tato komoda vás okouzlí svým elegantním designem a jemnými liniemi. Její barva v odstínu burgund a matný povrch dodávají interiéru teplý a útulný vzhled. Díky svému modernímu designu se hodí do obývacího pokoje, kanceláře, jídelny i ložnice.

Komoda Sonatia II je vyrobena z kvalitního 18 mm MDF materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost. Její nohy jsou vyrobeny z masivu a mají tvar koule. Komoda je vybavena systémem otevírání zásuvek "push to open" a tichým zavíráním, které zaručuje pohodlné a tiché používání.

Praktičnost této komody je dána jejími rozměry 200 x 82 x 45 x 12 cm, které nabízí dostatek úložného prostoru. Komoda má čtyři dvířka a čtyři zásuvky, které poskytují dostatek místa pro uskladnění všech vašich věcí. Navíc má komoda dvě police, které můžete využít pro uskladnění knih nebo domácích textilií.

Vlastnosti produktu:

  • Elegantní design → komoda v barvě burgund s matným povrchem dodá vašemu interiéru eleganci a styl.
  • Kvalitní provedení → komoda je vyrobena z kvalitního 18 mm MDF materiálu, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost.
  • Pohodlné otevírání → systém otevírání zásuvek "push to open" a tiché zavírání zaručují pohodlné používání.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 200 cm,

  • výška: 82 cm,

  • hloubka: 45 cm,

  • Výška nohou: 12

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

burgund

barevné provedení korpusu

mat

Barva čelní části

burgund

Barva čelní části

mat

Barva nožiček

burgundy red

Provedení

Korpus

deska MDF 18 mm

Další informace
MDF deska o tloušťce 18 mm je spolehlivou surovinou, která zajišťuje pevnost a odolnost korpusu nábytku. Díky své husté struktuře a homogennímu složení se MDF deska dokonale vyrovnává se zatížením a minimalizuje riziko deformace nebo delaminace. To je ideální pro ty, kdo hledají nábytek, který má být pevný a odolný po dlouhá léta používání. S MDF deskou o tloušťce 18 mm se navíc snadno pracuje, což umožňuje přesné propracování detailů a dosažení požadovaného tvaru nábytku. Lze ji snadno frézovat, řezat a vrtat, což umožňuje vytvářet vlastní návrhy podle přání zákazníka. Důležitou výhodou MDF desky je její hladký a rovný povrch, který usnadňuje aplikaci povrchových úprav, jako je lakování nebo dýhování.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

hladký

Další informace
Objevte eleganci a funkčnost hladkého čela nábytku. Její neobvyklý design dodá vašemu interiéru třídu a estetiku. Hladké čelo znamená také praktičnost - snadno se čistí a udržuje v perfektním stavu. Bez viditelných úchytek a ozdobných prvků poskytuje nábytek s hladkým čelem minimalistický a harmonický vzhled, který se dokonale hodí k různým designovým stylům. Ať už dáváte přednost modernímu nebo klasickému interiéru, hladké čelo nábytku bude tou správnou volbou.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Typ nožičky

koule

Provedení

hrana

ABS

police

laminovaná deska

Panty

ocelové s tichým zavíráním

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Zásuvkové pojezdy

tandemové provedení s tichým zavíráním

systém otevírání dvířek

push to open

systém zavírání dvířek

push to open

systém otevírání zásuvek

snížená přední část

systém zavírání zásuvek

tiché zavírání

Vybavení

Počet dvířek

4

Počet zásuvek

4

Počet polic

2

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

35,1 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

210 cm x 10 cm x 51 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

46,1 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

79 cm x 22 cm x 58 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

2,8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

30 cm x 24 cm x 13 cm

Hodnocení zákazníků

/komoda-sonatia-ii-200-cm-se-ctyrmi-skrytymi-zasuvkami---burgund-p-157309-1012-1012.html