Popis výrobku

Hledáš dokonalou čtyřdveřovou komodu, která by dokonale zapadla do tvého obývacího pokoje? Seznamte se s naším produktem - Sonatia II 200 cm v burgundském provedení.

Na první pohled tě zaujme jeho elegantní design. Burgundská barva dodá tvému interiéru noblesu a vytvoří atmosféru luxusu. Komoda je vyrobena z kvalitního 18 mm MDF a dodává se v balení pro vlastní montáž, což ti umožní přizpůsobit její umístění tvým potřebám.

Co se týče funkcionality, Sonatia II má čtyři skryté zásuvky s tichým zavíráním a systémem snížené přední části. To znamená, že můžeš ukládat své věci s maximálním pohodlím a minimalizovat hluk při zavírání. Navíc, čtyři dveře s tichým zavíráním a systémem push-to-open poskytují dostatek prostoru pro všechny tvé potřeby.

Sonatia II je nejen praktická, ale také trvanlivá. Nožičky z masivu jsou vysoce odolné a zajišťují dlouhou životnost komody. Přední část je hladká a snadno se udržuje, zatímco zadní strana z 3 mm HDF desky zajišťuje stabilitu celé konstrukce. Vyber si Sonatia II a užij si dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti.

Vlastnosti produktu:

 • Velký úložný prostor → Komoda Sonatia II nabízí čtyři dveře a čtyři skryté zásuvky, což zajišťuje dostatek místa pro uskladnění všech vašich věcí. Už žádné nepořádky!
 • Kvalitní materiály → Vyrobeno z MDF desek o tloušťce 18 mm a masivních nohou, tento nábytek vám poskytne dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.
 • Tiché zavírání → Ocelové panty a tandemové systémy pro otevírání a zavírání zásuvek a dveří umožňují tichou a plynulou manipulaci. Už žádné rušivé zvuky při zavírání!
 • Snadná montáž → Nábytek je dodáván v balení, což umožňuje jednoduchou a rychlou montáž. Ušetřete čas a energii s tímto snadno sestavitelným kusem nábytku.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 200 cm,

 • wysokość

  výška: 82 cm,

 • głębokość

  hloubka: 45 cm,

 • Výška nohou: 12 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

burgund

barevné provedení korpusu

mat

Barva čelní části

burgund

Barva čelní části

mat

Barva nožiček

burgundy red

Provedení

Korpus

deska MDF 18 mm

Další informace
MDF deska o tloušťce 18 mm je spolehlivou surovinou, která zajišťuje pevnost a odolnost korpusu nábytku. Díky své husté struktuře a homogennímu složení se MDF deska dokonale vyrovnává se zatížením a minimalizuje riziko deformace nebo delaminace. To je ideální pro ty, kdo hledají nábytek, který má být pevný a odolný po dlouhá léta používání. S MDF deskou o tloušťce 18 mm se navíc snadno pracuje, což umožňuje přesné propracování detailů a dosažení požadovaného tvaru nábytku. Lze ji snadno frézovat, řezat a vrtat, což umožňuje vytvářet vlastní návrhy podle přání zákazníka. Důležitou výhodou MDF desky je její hladký a rovný povrch, který usnadňuje aplikaci povrchových úprav, jako je lakování nebo dýhování.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

hladký

Další informace
Objevte eleganci a funkčnost hladkého čela nábytku. Její neobvyklý design dodá vašemu interiéru třídu a estetiku. Hladké čelo znamená také praktičnost - snadno se čistí a udržuje v perfektním stavu. Bez viditelných úchytek a ozdobných prvků poskytuje nábytek s hladkým čelem minimalistický a harmonický vzhled, který se dokonale hodí k různým designovým stylům. Ať už dáváte přednost modernímu nebo klasickému interiéru, hladké čelo nábytku bude tou správnou volbou.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Typ nožičky

koule

Provedení

hrana

ABS

police

laminovaná deska

Panty

ocelové s tichým zavíráním

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Zásuvkové pojezdy

tandemové provedení s tichým zavíráním

systém otevírání dvířek

push to open

systém zavírání dvířek

push to open

systém otevírání zásuvek

snížená přední část

systém zavírání zásuvek

tiché zavírání

Vybavení

Počet dvířek

4

Počet zásuvek

4

Počet polic

2

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

35,1 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

210 cm x 10 cm x 51 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

46,1 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

79 cm x 22 cm x 58 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

2,8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

30 cm x 24 cm x 13 cm

Hodnocení zákazníků

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/komoda-sonatia-ii-200-cm-se-ctyrmi-ukrytymi-zasuvkami---burgund-p-157309-1012-1012.html