Komody do ložnice | nabytek-bogart.cz

Komody do ložnice

Na lavici se vám vrší čerstvě vyžehlené prádlo a čeká, až ho uložíte na jeho místo v ložnici. Odkládáte tedy žehličku a odcházíte prádlo uklidit. Máte k tomu vyhrazený speciální prostor, a to v komodě se šuplíky a poličkami. Jedná se o ideální nábytek - s dostatkem místa na všechno, co do něho potřebujete dát. Do šuplíků naskládáte úhledně ponožky jednu vedle druhé a na poličky se vejdou ručníky seřazené podle barev. Ještě štěstí, že poličky jsou schované za dvířky. Jedině tak prádlo zůstane dlouho čisté a voňavé, protože se na něho nepráší.


Komodu se šuplíky, nebo raději s policemi?


 

Komoda do ložnice nemusí být příliš vysoká. I nízká nabídne prostor pro uložení všeho potřebného. Pokud se rozmýšlíte, jestli volit raději komodu se šuplíky, nebo s policemi, tak jednoznačně vyhrává kombinace obou variant. Pochopitelně, že někdo nedá dopustit pouze na šuplíky, které se pohodlně otevírají díky lehkému pojezdu. Druhý má zase rád spíše police, protože se mu zdá, že na nich je prádlo uložené více přehledně.


Internetový obchod Nábytek Bogart svůj sortiment přizpůsobuje potřebám zákazníkům, aby mohl vyjít vstříc každému, kdo zavítá na stránky e-shopu. Nevíte-li se rozhodnout, kterou variantu zvolit, zkuste se inspirovat naší nabídkou, která je opravdu pestrá. Nabízíme vám také profesionální poradenství.

 

Komoda musí ladit s ostatním nábytkem v ložnici


 

Budete-li vybírat komodu na oblečení, pravděpodobně její výběr přizpůsobíte nábytku, který již v ložnici máte koupený, aby všechno k sobě pěkně ladilo. Nábytek Bogart nabízí komody ve světlých i tmavých tónech, případně v kombinaci obou, které vypadají velmi zajímavě. Mezi nejoblíbenější dekory patří dub sonoma, borovice, buk, ořech nebo olše.


Moderní je také bílá barva nábytku, která vypadá v ložnici elegantně. Prostor navíc i opticky zvětší, hodí se proto do menších místností. V současné době je moderní kombinace bílé a grafitové barvy, která se může na první pohled zdát příliš výrazná. Pokud si však prohlédnete nábytek takto zkombinovaný, zjistíte, že se jedná veskrze o elegantní varianty bytových doplňků, které se hodí do moderně pojatého interiéru.