Popis výrobku

Konferenční stolek Artis 13 - Ml nábytek

Konferenční stolek Artis 13 je moderní nábytek, kterého jednoduchý design je ideální do mnoha obývacích pokojů. Přirozené barevné provedení prvků bude ideální jak do světlejších, tak i tmavších místností. Konferenční stolek je vybavený policí, na které můžete umístit drobné předměty a příslušenství, je také i ideálním doplněním interiéru vybaveného ostatními prvky kolekce Artis výrobce Ml Nábytek. 

Vlastnosti produktu:

 • konferenční stolek určen do obývacího pokoje
 • styl moderní
 • 1 horizontální přihrádka
 • přirozený odstín dřeva s krásnými dřevěnými suky
 • solidní kvalitní provedení
        

               volitelné LED osvětlení                    černé kovové úchyty v lesku            originální riflované vložky MDF

Provedení:

 • vysoce kvalitní nábytková deska
 • tloušťka korpusu - 16 mm,  deska + přední vertikální lišty - 22 mm
 • tloušťka přední části  - 16 mm
 • ABS okraje (dodatečné zabezpečení proti deformacemi)

Barevné provedení nábytku:

 • dub artisan

 

Podívejte se na plnou kolekci Artis od ML nábytek:

Jiné kategorie:

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 96 cm,

 • wysokość

  výška: 57 cm,

 • głębokość

  hloubka: 60 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

dub artisan

Barva čelní části

dub artisan

Barva pracovní desky

dub artisan

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

čelní části

deska MDF

Další informace
MDF desky jsou ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Je vyrobena ze dřeva s vysokou hustotou a poskytuje výjimečnou stabilitu a odolnost. Díky své homogenní struktuře je MDF deska ideální pro výrobu nábytkových čel a zaručuje hladký a přesný povrch. MDF je ekonomické řešení, které nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Díky své odolnosti a estetickému vzhledu vypadá nábytek s čely z MDF elegantně a vydrží dlouhá léta.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

pracovní deska

laminovaná deska 22 mm

Provedení

hrana

ABS

úchyt

kov

police

laminovaná deska

Vybavení

Počet polic

1

Počet prohlubní

1

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

23,5 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

68 cm x 8 cm x 107 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Konferenční stolek Artis 13 - 96 cm - dub artisan

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/konferencni-stolek-artis-13---96-cm---dub-artisan-p-46869-1072-1072.html