Matrace Kokosové

nalezených výrobků: 9
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

VYPRODEJ
10
1964 Kč
8435 Kč
typ pokrowca: Velvet
rozměr Hilding: 80x200 cm
VYPRODEJ
10
9900 Kč
15053 Kč
typ pokrowca: Velvet
rozměr Hilding: 140x200 cm
VYPRODEJ
10
11789 Kč
17291 Kč
typ pokrowca: Velvet
rozměr Hilding: 160x200 cm
VYPRODEJ
10
4292 Kč
8435 Kč
typ pokrowca: Velvet
rozměr Hilding: 90x200 cm

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Kokosové matrace v nabídce našeho obchodu

Kokosové matrace jsou populární název pro různé typy matrací, které mají ve své struktuře přírodní kokosovou vložku. Jedná se o inovativní řešení při výrobě matrací, které zajistí zdravý spánek i optimální hygienu během spánku. Náš internetový obchod nabízí široký výběr různých matrací s kokosovou vložkou, takže si každý může úspěšně vybrat model, který bude dokonale vyhovovat individuálním potřebám a preferencím. Jaké jsou vlastnosti kokosových matrací a pro koho jsou určené?

Kokosová matrace - Co je to kokosová vložka?

Kokosové matrace mají speciální vložku z přírodního kokosu, který je jejich přirozenou výztuhou. Tato vložka je vyrobena ze skořápky neboli slupky kokosu, díky čemuž je obzvláště pevná a odolná proti deformaci. Vlákna z vnější části kokosu jsou stlačena k sobě, což je činí odolnými proti mechanickému poškození. Tímto způsobem prospívá i struktura celé kokosové matrace, která je takto  posílena.
 
Tento produkt nevylučuje žádné toxiny ani škodlivé látky. Výsledkem je, že osoby trpící alergiemi nebo ti, kteří se jich bojí, mohou úspěšně zvolit kokosovou matraci jako plochu na spaní. Jaký účinek má kokosová vložka na matraci? Kokosová vložka dokonale absorbuje vlhkost a přenáší ji ven, čímž zajišťuje optimální hygienu spánku. Rovněž zlepšuje cirkulaci vzduchu tím, že zabraňuje tvorbě plísní a roztočů v matraci, což by negativně ovlivnilo kvalitu používání kokosové matrace a zdraví. Kokosová vložka navíc zvyšuje tvrdost matrace a zajišťuje vysoký komfort a zdravý spánek. Kokosová matrace si proto zachová své ideální vlastnosti a navíc se zvýší její odolnost proti deformaci.

Kokosová matrace - vlastnosti kokosových vláken:

  • zpevňují a stabilizují celou strukturu matrace
  • minerální soli, které obsahují, zabraňují rozvoji škodlivých mikroorganismů
  • optimálně absorbují a uvolňují vlhkost
  • podporují cirkulaci vzduchu
  • jsou odolné proti deformaci
  • prodlužují životnost matrace

Kokosová matrace – pro koho je určena?

Kokosové matrace jsou k dispozici v různých variantách, pokud jde o strukturu jejich vložek. Díky tomu si každý může úspěšně vybrat správnou kokosovou matraci podle svých individuálních zdravotních potřeb a preferencí souvisejících s pohodlím spánku. Obzvláště populární je například latexovo- kokosová matrace. Vlákna získaná z kokosové slupky jsou vulkanizovaná a latexována, což významně zvyšuje jejich odolnost a prodlužuje jejich životnost.
 
Tímto způsobem vytvářejí vložku, obvykle 1 cm silnou, připravenou k použití do matrací. Díky svým vlastnostem, konkrétněji díky absorpci vlhkosti a podpoře cirkulace vzduchu, jsou vhodné pro osoby alergiky. Je  také dobré vědět, že kokosová matrace má pozitivní vliv na dýchací cesty spící osoby. Kokosové matrace jsou skvělou volbou pro osoby, které chtějí nejen zvýšit tvrdost matrace, ale také chtějí zvýšit úroveň hygieny při spánku.

Kokosové matrace – dostupné rozměry v naší nabídce:

  • matrace 140x200 kokos
  • kokosová matrace 160x200
  • kokosová matrace 140x200

Matrace do postýlky - kokos

Kokosová matrace je také ideální pro děti. Kokosová matrace pro kojence se stala velmi populární, protože poskytuje zvláštní hygienu a optimální podmínky pro spící dítě. Lepší cirkulace vzduchu a antialergické vlastnosti usnadní dětem v noci dýchat, což eliminuje problém bezesných nocí. Stabilní základna s optimální tvrdostí by měla usnadnit nalezení pohodlné polohy při usínání a podporovat efektivní spánek dětí.

/matrace-kokosove-c-1257.html