Popis výrobku

Hledáte ideální dětskou postel pro svého malého dobrodruha? Seznamte se s postelí Comfio - černou patrovou postelí s výsuvem, která dokonale splní všechny vaše požadavky.

Na první pohled vás uchvátí její jedinečný design ve tvaru domečku. Černá barva dodává posteli moderní a elegantní vzhled, který se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. Dřevěné zásuvky s dubovým dnem a černou přední stranou dodávají posteli rustikální a přitom sofistikovaný vzhled.

Postel Comfio nejen skvěle vypadá, ale je také mimořádně praktická. S rozměry 87 x 224 x 167 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek a hraní. Je vyrobena z kvalitního dřeva a je vybavena odnímatelnou bezpečnostní zábranou, což ji činí ideální volbou pro vaše děti. S třemi dřevěnými rošty a dvěma zásuvkami pro skladování je tato postel také velmi funkční.

Ale to není vše! Postel Comfio je dodávána v balení, takže si ji můžete sestavit sami podle svých představ. Je vyrobena z ekologické barvy na bázi vody, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří se zajímají o životní prostředí. A konečně, s rozměrem pro matraci 80x160 cm je tato postel ideální pro malé i velké děti. Tak proč čekat? Objednejte si postel Comfio ještě dnes a přeměňte dětský pokoj na malý ráj!

Vlastnosti produktu:

  • Útulný design v podobě domečku → vytváří pro vaše dítě bezpečné a pohodlné prostředí, které podněcuje jeho fantazii a kreativitu.
  • Výsuvná patrová konstrukce → umožňuje efektivní využití prostoru, zatímco dává vašemu dítěti příležitost sdílet pokoj se sourozencem nebo hostit přátele na přespání.
  • Odolná dřevěná konstrukce → zaručuje dlouhou životnost a odolnost výrobku, což znamená, že toto lůžko vydrží růst s vaším dítěm po mnoho let.
  • Dvě zásuvky pro skladování → poskytují dostatek prostoru pro uložení hraček, oblečení nebo ložního prádla, což udržuje pokoj vašeho dítěte uspořádaný a čistý.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 87 cm,

  • výška: 224 cm,

  • hloubka: 167 cm,

  • Rozměry matrace: 80x160 cm,

Více parametrů

Typ lůžka

Dětské

patrové výsuvné

barevné provedení

Barva přední části zásuvky

černá

Barva zásuvek - boky

černá

Barva korpusu

černá

Barva zásuvek - dno

dub

Provedení

Konstrukce

dřevo

Zásuvka

dřevěná přední část

Zásuvka

boky z laminované desky

Zásuvka

Dno ze sololitu

Provedení

Barva na bázi vody

ekologická

rošt

ano

dřevěný

Množství:

3

Úložný prostor

ano

dvě zásuvky

ano

zásuvky bez pojezdů

Vybavení

Bezpečnostní zábrana

odnímatelná

Typ matrace

bez

Doplňkové vlastnosti

Další modely ze stejné kolekce

ano

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Hodnocení zákazníků

/postel-detske-domecek-patrova-vysuvna-comfio---cerny--80x160-p-155849-1106-1023.1106.html