Nábytek do předsíně a chodbyKdyž vstoupíte do bytu nebo domu, první, co uvidíte, bude předsíň. Proto by měla působit příjemně a navozovat pohodovou atmosféru. Předsíň je vizitkou obydlí a i ona si zaslouží být zařízena vkusným nábytkem. V jejím prostředí se přezouváte i převlékáte, připravujete se k odchodu z domova, nebo naopak přicházíte. Předsíň je také místem, kde přijímáte své návštěvy. Je třeba si proto upřesnit, kolik nábytku do předsíně bude tak akorát, aby místnost nepůsobila přeplácaně.

Předsíň by měla být sladěná se zbytkem obydlí

Aby celkový dojem ze zařízení bydlení působilo jednotně, je třeba sladit předsíň s ostatními místnostmi. Pokud jste vsadili na minimalismus, měla by být ve stejném duchu zařízena i předsíň. Naopak rustikálně laděný byt bude vyžadovat také podobně laděnou předsíň. Možností ke kombinování je přitom spousta, protože sortiment nábytku do předsíní, který nabízejí obchody, je poměrně široký. I v internetovém obchodě Nábytek Bogart naleznete bohatou nabídku různých skříní do předsíně, botníků, věšáků, lavic či zrcadel. Stačí si prohlédnout náš katalog a vybírat.

Nábytkový komplet, nebo raději jednotlivé kusy nábytku?

Nemáte-li touhu složitě kombinovat jednotlivé kusy nábytku do předsíně, pak volte raději nábytkové sestavy. V e-shopu Nábytek Bogart nabízíme komplety různých velikostí, takže můžeme uspokojit každého zákazníka dle jeho potřeb. Respektive - dle velikosti předsíně. Obvykle platí, že do menší místnosti volíte nábytek ve světlejších tónech, aby prostor opticky zvětšily. Větší předsíň klidně snese i tmavší tóny.

Skříň do předsíně jako základ, na kterém budete dále stavět

Základním kusem předsíňového nábytku bude nejspíš skříň do předsíně. Do ní budete ukládat kusy oblečení, které právě nosíte - kabáty i bundy, šály nebo čepice. Chcete-li exkluzivní kousek nábytku, pak volte ten, který bude v kombinaci přírodního dřeva a laminátu. Ve spojení s kovovými úchyty vypadá takový nábytek velmi elegantně. Nábytek Bogart nabízí skříně do předsíně v různém cenovém rozpětí. U nás si vybere i ten, jehož finanční limit je omezený. I levnější předsíňový nábytek je kvalitní a designově dobře zvládnutý tak, aby dělal radost a dlouho sloužil. Nemáte-li v předsíni dostatek místa, zkuste volit skříně s posuvnými dveřmi, které nejsou tak náročné na prostor pro otevírání dveří. Přitom jsou pohodlné a velmi praktické.

Botník ani lavice do předsíně nesmějí chybět

Další kusem nábytku, který nesmí v předsíni chybět, je bytelný botník. Takový, aby pojmul veškerou obuv, kterou momentálně nosíte. Botník se vyrábí v různé šířce s různým množství jednotlivých přihrádek na boty. Opět můžete volit ze světlých nebo tmavých tónů dezénu. Aby se obuv dobře obouvala, měla by být součástí místnosti také lavice do předsíně. Nezbytnou součástí předsíně jsou také věšák a zrcadlo Pro rychlé odložení oděvu slouží obvykle věšák. Využijete ho i pro své návštěvy, které si na něho budou odkládat své vrchní svršky. Věšák buď může být součástí stěny, anebo stát samostatně - to v případě, máte-li v předsíni dostatek místa.
 
Krásně se vyjímá samostatně stojící věšák z ohýbaného dřevo v různém barevném provedení - venge, bílá, buk nebo olše. Má dostatek háčků na kabáty a bundy a do jeho dolní části můžete umístit deštníky. Abyste mohli před odchodem z domova zkontrolovat svůj vzhled a případně se ješte doupravit, měli byste mít v předsíni také zrcadlo. To může být součástí dveří u skříně do předsíně, nebo samostatně viset na zdi. Stačí si vybrat v naší nabídce to, co vám nejvíce vyhovuje.
/predsin-nr-16.html