Popis výrobku

Hilding Lambada - pružinová matrace

Hilding Lambada je moderní matrace stvořená na sedmizónovém pružinovém systému Pocket Plus s výškou 15 cm. Na rozdíl od standardních taštičkových matrací umožňuje dosáhnout optimální pružnosti a velmi vysoké bodové elasticity, a vytváří tak řešení doporučované pro páry s velkým váhovým rozdílem. Pevná a bezpečná opora v místech přirozeného zakřivení umožňuje pohodlný odpočinek doma.
 
Latexová vrstva zaručuje odstranění svalového napětí, zatímco kokosová vrstva dodává tvrdost a udržuje páteř ve správné poloze. Potah Probiotex z přírodních viskózových vláken poskytuje účinnou ochranu proti vzniku plísní, hub nebo bakterií.

Provedení matrace Hilding Lambada:

  • Vložka: 7zonová taštičková Pocket Plus o výš. 15 cm, na 1 straně vysoce elastická HR pěna o výš. 3 cm, na 2 straně kokosové vlákno a latex o výš. 4 cm
  • Potah: Probiotex
  • Výška: cca 24 cm (Probiotex)
  • Rozměry: možnost provedení netypického rozměru, po konzultaci
  • Tvrdost: H2 (střední)

Vlastnosti matrace Hilding Lambada:

Pro osoby s bolestmi zad - matrace, která stabilizuje polohu páteře a uvolňuje její svaly.  
 
Pro aktivní lidi - matrace, jejíž konstrukce zajišťuje relaxaci a rychlou regeneraci unavených svalů. Bude ideální pro sportovce.
Pro páry s velkým váhovým rozdílem - matrace poskytuje více nezávislých opěrných bodů, čímž zvyšuje bodovou pružnost. U párů, kde je rozdíl hmotnosti větší než 30 kg. 
Pro páry - Vysoce pružná bodová matrace pro optimální oporu a přizpůsobení tělesné hmotnosti, takže partner spící vedle vás nepocítí žádný pohyb.
Srolovaná - matrace je vakuově zabalená a srolovaná pro snadnou přepravu a skladování. Pozor - záruka se nevztahuje na matrace, které byly ve srolovaném stavu déle než 4 měsíce.
Pro alergiky - Matrace potažená potahem bez látek škodlivých pro zdraví, neobsahuje potenciálně alergenní látky.
7 zon tvrdosti - matrace vybavená 7 různými zonami tvrdosti.

 Praní na 40. stupňů - doporučovaná teplota praní potahu
15. let záruka - záruční doba na vložku matrace.

Provedení matrace Hilding Lambada: 

  • Probiotex je potah vyrobený z pleteniny s inovativní technologií Purotex využívající mikrokapsle aktivních probiotik. Dokáže snížit množství alergenů o více než 93 %. Je příjemná na dotek a má praktické úchyty, které usnadňují otočení matrace na druhou stranu. Potah je snímatelný a lze jej prát při teplotě 40 °C.

Certifikáty matrace Hilding Lambada: 

Matrace Hilding mají certifikát Oeko-Tex®, který stanoví, že všechny materiály použité k výrobě matrací neobsahují škodlivé látky, které mají negativní vliv na zdraví. Nákup produktů se značkou Oeko-Tex® dává záruku vysoké kvality a bezpečnosti produktu, který můžete používat bez obav na škodlivý vliv na Vaši zdraví.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 80-180 cm,

  • výška: 24 cm,

  • hloubka: 200 cm,

  • Montáž: Nepotřebný

Hodnocení zákazníků

/pruzinova-matrace-hilding-lambada-p-48854-1031-1031.html