Popis výrobku

Hilding Tango - pružinová matrace

Hilding Tango je oboustranná srolovaná matrace. Je určena pro páry, seniory nebo osoby s bolestmi zad. Konstrukce výrobku je založena na taštičkových pružinách, takže pružiny umístěné v samostatných sáčcích zajišťují odpovídající bodovou pružnost. Individuální interakce pružin s hmotností těla znamená, že partner, který spí vedle vás, neucítí žádné pohyby, které by Vás probudily ze spánku.
 
Komfort používání zvyšuje latexová pěna umístěná na obou stranách matrace a vysoce pružná HR pěna. Obě pěny poskytují vhodnou oporu páteři, protože se přizpůsobují anatomické stavbě těla. Vyberte si potah Velvet New nebo Tencel New s antialergickými vlastnostmi.

Provedení matrace Hilding Tango:

 • Vložka: 7zonová taštičková pružina, na 1 straně vysoce elastická HR pěna o výš. 3 cm, na 2 straně latex o výš. 4 cm.
 • Potah: Velvet New nebo Tencel New
 • Výška: cca 23 cm (VelvetNew), cca 23 cm (Tencel New)
 • Rozměry: možnost provedení netypického rozměru, po konzultaci
 • Tvrdost: H3 (tvrdá)

Vlastnosti matrace Hilding Tango:

Pro páry - Vysoce pružná bodová matrace pro optimální oporu a přizpůsobení tělesné hmotnosti, takže partner spící vedle vás nepocítí žádný pohyb.
Srolovaná - matrace je vakuově zabalená a srolovaná pro snadnou přepravu a skladování. Pozor - záruka se nevztahuje na matrace, které byly ve srolovaném stavu déle než 4 měsíce.
Pro alergiky - Matrace potažená potahem bez látek škodlivých pro zdraví, neobsahuje potenciálně alergenní látky.
7 zon tvrdosti - matrace vybavená 7 různými zonami tvrdosti.
 Praní na 60. stupňů - doporučovaná teplota praní potahu
15. let záruka - záruční doba na vložku matrace.

Potahy matrace Hilding Tango: 

 • TencelNew - přírodní, antialergický potah vyroben z moderních viskózových vláken. Jeho hlavní výhodou je kontrola úrovně vlhkosti matrace, díky absorpci její přebytku přímo z pokožky spící osoby. Vlákna Tencel nepodražďují a přirozeným způsobem brání růstu bakterií. Potah je snadno odnímatelný, můžete ho prát v teplotě do 60°C.
 • VelvetNew - měkký a jemný na dotek potah s inovativní technologií Probiotex využívající přírodní probiotika. Zaručuje zdravý spánek díky mikrokapslím obsaženým v potahu. Kapsle postupně prasknou a uvolňují probiotika odstraňující alergeny, které způsobí alergii na prach a astma. Potah odnímatelný, můžete ho prát v teplotě do 60. stupňů C. 

Certifikáty matrace Hilding Tango: 

Matrace Hilding mají certifikát Oeko-Tex®, který stanoví, že všechny materiály použité k výrobě matrací neobsahují škodlivé látky, které mají negativní vliv na zdraví. Nákup produktů se značkou Oeko-Tex® dává záruku vysoké kvality a bezpečnosti produktu, který můžete používat bez obav na škodlivý vliv na Vaši zdraví.

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 80-180 cm,

 • wysokość

  výška: 23 cm,

 • głębokość

  hloubka: 200 cm,

 • Montáž: Nepotřebný

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Pružinová matrace Hilding Tango

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/pruzinova-matrace-hilding-tango-p-48853-1031-1031.html