Popis výrobku

Hledáte skříň, která by splnila všechny vaše potřeby? Seznamte se se skříní Nicole 100 cm s kontejnerem - šalvějová / černé úchytky.

Skříň Nicole je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický kus nábytku. Její šalvějová barva a černé úchytky dodávají skříni moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Skříň je vyrobena z kvalitní MDF desky a je vybavena ocelovými panty s tichým zavíráním. Její rozměry 100 x 207 x 62 cm zaručují dostatek prostoru na uskladnění vašich věcí. Skříň je dodávána v balení pro vlastní montáž, což znamená, že si ji můžete sestavit přesně podle svých potřeb.

Skříň je navíc vybavena dvěma zásuvkami a jednou policí, což zajišťuje maximální využití prostoru. Díky tichému zavírání zásuvek a dveří, můžete otevírat a zavírat skříň bez rušivých zvuků.

Vlastnosti produktu:

  • Kvalitní materiál → Skříň je vyrobena z kvalitní desky MDF, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost.
  • Tiché zavírání → Ocelové panty s tichým zavíráním zajišťují plynulé a tiché zavírání dvířek a zásuvek.
  • Praktické rozměry → Rozměry 100 x 207 x 62 cm nabízí dostatek prostoru na uskladnění vašich věcí.
  • Moderní design → Šalvějová barva a černé úchytky dodávají skříni moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 100 cm,

  • výška: 207 cm,

  • hloubka: 62 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

šalvěj

barevné provedení korpusu

mat

Barva čelní části

šalvěj

Barva čelní části

mat

Provedení

Korpus

deska MDF 16 mm

Další informace
MDF desky o tloušťce 16 mm jsou jedinečnou surovinou, která je ideální jako korpus nábytku. Proč? Především se MDF deska vyznačuje výjimečnou pevností a stabilitou, což zaručuje dlouholetou životnost nábytku. Její hustá struktura poskytuje vynikající oporu dalším prvkům nábytku, jako jsou police a zásuvky. Kromě toho se s MDF deskou snadno pracuje, což umožňuje přesné tvarování a přizpůsobení nábytku vašim potřebám. Pozoruhodnou výhodou MDF je také její hladký povrch, který umožňuje snadné nanášení různých druhů povrchových úprav, jako je lakování nebo dýhování.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

Typ nožičky

sokl

Další informace
Podívejte se na eleganci a funkčnost nábytku s nohami v podobě podstavce. Podstavec je pevná a stylová základna, která dodává nábytku jedinečný charakter. Výhod nábytku s nohami ve tvaru soklu je celá řada. Zaprvé poskytují stabilitu a pevnost, což zaručuje dlouhodobé používání bez obav z posunutí nebo poškození. Zadruhé, nohy soklu dodávají nábytku jedinečný vzhled a dodávají mu eleganci a modernost. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají estetické a designové prvky ve svém interiéru. Kromě toho může kus nábytku s podstavnými nohami také usnadnit udržování čistoty.

Provedení

hrana

ABS

úchyt

kov

zadní strana

deska HDF 3 mm

Panty

ocelové s tichým zavíráním

Zásuvkové pojezdy

tiché zavírání

Zásuvkové pojezdy

spodní montáž

systém otevírání dvířek

tradiční

systém zavírání dvířek

tiché zavírání

systém otevírání zásuvek

snížená přední část

systém zavírání zásuvek

tiché zavírání

Vybavení

Počet dvířek

2

Počet zásuvek

2

Počet polic

1

Tyč na oděvy

1

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

35 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

205 cm x 7 cm x 64 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

23 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

107 cm x 8 cm x 64 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

37 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

116 cm x 11 cm x 53 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

23 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

64 cm x 17 cm x 50 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

1,8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

50 cm x 10 cm x 7 cm

Hodnocení zákazníků

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/skrin-nicole-100-cm-s-kontejnerem---salvejova---cerne-uchytky-p-148674-1085-1085.html