Skříňky - Nábytek pro děti a mládež | nabytek-bogart.cz

Skříňky - Nábytek pro děti a mládež

Funkční interiér dětského nebo mládežnického pokoje je takový, který maximálně využije vnitřní prostor, který vybraný nábytek nabízí. Dává nám tak nejen efekt vizuální, ale především praktický, díky tomu, že nám umožňuje zorganizovat si všechny prvky a věci v pokoji. Stojí tedy za to zamyslet se nad tím, který kus nábytku je pro nás nejpraktičtější, jako například malé, ale prostorné skříňky.  Přes malé rozměry a malá plocha, kterou zabírají jsou stále tyto skříňky velmi praktické vzhledem k velkému úložnému prostoru k umístění předmětů každodenní potřeby, hraček, sešitů, knih a mnoho dalších důležitých prvků pro dítě. Závěsné skříňky jsou zase velmi praktické tím, že v pokoji nezabírají místo na zemi a tím pádem se pokoj dítěte stává bezpečným a prostorným místem pro zábavu. 
 
Krásným a elegantním elementem vybavení pokoje jsou do stylu pokoje sladěné noční stolky, které jsou rovněž velmi praktickým prvkem vybavení pokoje.

Nabízíme širokou škálu různých modelů skříněk - jako jsou skříňky expresivní, moderní, sofistikované, klasické, s jednoduchými tvary a vzory či pestrobarevné, díky čemuž můžete skříňku lehce sladit s interiérem pokoje Vašeho dítěte.


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 115