Popis výrobku

Vitrína Bergen 03

Vitrína Bergen 03 se vyznačuje efektním designem a stabilní konstrukcí, což okouzlí dokonce i každého zákazníka. Tento model krásně zdůrazní ozdobné prvky, zejména díky volitelnému LED osvětlení. Ve spojení s ostatními prvky ze stejného systému, umožní stvořit vkusný komplet. 

Nábytek je stvořen na základu nábytkové laminované desky, zatímco přední části jsou potažené akrylovým potahem. Přední části jsou lesklé, což rozzáří interiér.

Vlastnosti produktu:

  • vysoká kvalita provedení
  • tři police uvnitř
  • dvě zásuvky v dolní části

    

               stabilní konstrukce                               praktické úchyty                                 atraktivní forma

Provedení:

  • nábytková laminovaná deska
  • přední části potažené akrylovým potahem
  • ABS dýha
  • úchyty a nožky kovové

Barevné provedení nábytku:

  • bílý lux + bílý vysoký lesk
  

Produkty dodatečné:

Rozměry a parametry

Rozměry

Více parametrů

barevné provedení

Barva čelní části

lesk

Barva korpusu

bílá

Barva korpusu

bílá

Provedení

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

Nožky

kovové

Další informace
Přesvědčte se o spolehlivosti a moderním designu nábytku s kovovými nohami. Tyto pevné a stylové nohy dodají vašemu interiéru jedinečný nádech. Zajišťují stabilitu a odolnost, takže se z nábytku můžete těšit po mnoho let. Kovové nohy se také snadno čistí a udržují hygienu v okolí nábytku - stačí je otřít vlhkým hadříkem. Jejich minimalistický design se navíc dokonale hodí k různým stylům interiéru, od moderního až po industriální.

Přední část

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

Přední část

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska je univerzální surovina, která dodává nábytku jedinečný vzhled a trvanlivost. Díky technologii laminace v sobě tato jedinečná deska spojuje estetiku a funkčnost. Její hladký povrch se snadno udržuje a je odolný proti poškrábání a skvrnám. To znamená, že přední strana vašeho nábytku bude vypadat skvěle po dlouhá léta. Laminátová deska také nabízí širokou škálu vzorů, barev a textur, což vám umožní přizpůsobit nábytek vašemu individuálnímu stylu.

Přední strana

deska potažená akrylem

Provedení

Hrana

ABS

Úchytky

kov

zadní strana

deska HDF

Vybavení

Počet dvířek

2

Počet polic

1

Počet výklenků

4

Počet zásuvek

2

Osvětlení

Jako doplňková možnost

LED

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Doplňující informace

Dvouletá záruka

Hodnocení zákazníků

/vitrina-prosklena-se-dvema-zasuvkami-bergen-03---bily-p-28439-1092-1064.1092.html