Popis výrobku

Hledáte dokonalou komodu se zásuvkou a lamelami pro váš moderní obývací pokoj? Seznamte se s produktem Kaja - černá / bílá.

Kaja je nádherná komoda, která přináší do vašeho obývacího pokoje nádech elegance a sofistikovanosti. Kombinace bílé a černé barvy vytváří harmonický kontrast, který dodá vašemu interiéru svěžest a moderní vzhled.

Tato komoda je velmi praktická a funkční. S rozměry 140 x 80 x 40 cm, nabízí dostatek úložného prostoru. Má tři skříňky za třemi dvířky a v nich tři police, které vám umožní ukládat vše, co potřebujete, a udržovat tak svůj obývací pokoj vždy v pořádku. Navíc, komoda Kaja je vybavena jednou zásuvkou, která je ideální pro ukládání drobných předmětů.

Kvalita výroby a provedení jsou na prvním místě. Komoda Kaja je vyrobena z 15mm laminované desky, která je odolná a dlouhodobě trvanlivá. Čelní část je částečně prosklená, což dodává komodě luxusní vzhled. Nábytek je dodáván rozložený pro vlastní montáž podle návodu.

Vlastnosti produktu:

  • Pevná konstrukce → komoda je vyrobena z 15mm laminované desky, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Tato pevná konstrukce zaručuje, že tento kus nábytku bude sloužit řadu let.
  • Prostornost → široké možnosti skladování s rozměry 140 x 80 x 40. Skříňky se třemi policemi za částečně plnými dvířky, plus jedna zásuvka, je dostatek místa pro všechny vaše potřeby.
  • Snadná montáž → montáž nábytku je snadná a rychlá, díky přiloženému návodu v balení.
  • Elegantní design → částečné prosklené přední části v kombinaci s černou barvou dodává komodě atraktivní a elegantní vzhled, který se snadno hodí do moderního interiéru. Tento kus nábytku nejenže splňuje všechny vaše požadavky na skladování, ale také skvěle vypadá.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 140 cm,

  • výška: 80 cm,

  • hloubka: 40 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevne provedení korpusu

bílé

barevné provedení korpusu

černý

Provedení

čelní části

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

Front

deska MDF 16 mm

Další informace
Deska MDF o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel, která poskytuje bezkonkurenční kvalitu a trvanlivost. Je zkratkou pro dřevovláknitou desku střední hustoty. Proč si vybrat desku MDF 16 mm? Především díky své hustotě a homogenní struktuře je pevná a odolná proti poškození. Nedeformuje se, takže je ideální pro čela nábytku, která jsou vystavena každodennímu používání. Kromě toho se 16mm MDF deska vyznačuje hladkým povrchem, který umožňuje její snadné lakování, lazurování nebo dýhování, což vám dává široké možnosti designu. Deska MDF 16 mm je také šetrná k životnímu prostředí, vyrábí se z obnovitelných surovin, což se promítá do péče o životní prostředí.

Korpus

laminovaná deska 15 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 15 mm je inovativní řešení pro nábytek, které nabízí nespočet výhod. Použití takové desky zaručuje nejen pevnost a odolnost, ale také stylový vzhled a snadnou údržbu. Díky laminovanému povrchu je nábytek odolný proti poškrábání, skvrnám a poškození, což znamená, že bude vypadat skvěle po mnoho let. Kromě toho laminovaná deska nabízí široký výběr vzorů a barev, což Vám umožní přizpůsobit nábytek Vašemu vkusu a interiéru. Její výjimečná pevnost zajišťuje stabilitu a robustnost konstrukce, což se promítá do dlouhodobého používání. Díky snadnému čištění je navíc nábytek z laminované desky praktický a ideální pro ty, kteří si cení hygieny a snadné údržby.

Typ přední části

s lamelami

Další informace
Poznejte sofistikovanou eleganci a funkčnost nábytku s lamelami na přední straně. Je to řešení, které dodá vašemu interiéru jedinečný charakter a stylový vzhled. Lamely na přední straně nábytku vytvářejí zajímavou strukturu, která upoutá pozornost a dodá nábytku jedinečné kouzlo. Nejde však jen o estetickou záležitost - nábytek s lamelami na přední straně je pevný a odolný, takže vám bude sloužit mnoho let.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

Vybavení

Počet dvířek

3

Počet polic

3

Počet zásuvek

1

Osvětlení

Jako doplňková možnost

LED

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Hodnocení zákazníků

/komoda-kaja-140-cm-s-lamelami---cerna---bila-p-150271-1012-1012.html