Komody do obývacího pokoje | nabytek-bogart.cz

Komody do obývacího pokoje

 

Máte rádi, když každá věc ve vaší domácnosti má svoje určené místo? Pak ale potřebujete mít dostatek úložného prostoru v podobě různých skříněk a komod. V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart najdete velké komody do ložnice, obývacího i dětského pokoje, a ty menší do kuchyně i koupelny. Komody se vyrábějí se šuplíky i s dvířky nebo v jejich vzájemné kombinaci. U nás najdete komody z masivu nebo z lamina, a to v různém barevném provedení dekoru. Dáváte přednost klasickému nábytku? Pak není problém si vybrat komodu v nadčasové klasice. Pro moderně zařízené byty máme v sortimentu designové kousky s neotřelým vzhledem.


 

Bílá komoda

 

Mezi nejčastěji kupované v současné době patří bílá komoda. Je to dáno také tím, že bílý nábytek je trendy a velmi dobře se kombinuje s jinými barvami. Můžete si pořídit čistě bílou komodu ve vysokém lesku, nebo takovou, která spojuje bílou s dekorem přírodního dřeva. Asi nejpraktičtější variantou komody se jeví ta se šuplíky - v naší nabídce najdete hned několik vzorů bílých komod. Zajímavě vypadá kombinace šuplíků a dvířek a pochopitelně nabízíme také komody pouze se dvířky.

 

Komoda buk

 

 

Dekor buku patří mezi nejoblíbenější. Je to dáno jeho krásnou kresbou i přírodním vzhledem, který se hodí prakticky do každé místnosti. Komodu buk můžete pořídit jak do obývacího pokoje, tak do obytné haly nebo dětského pokoje. Moderní trendy doporučují chromované úchyty, které ve spojení s bukem vypadají zajímavě. Komodu lze pořídit v masivu nebo v levnější variantě z laminované dřevotřísky s dekorem buku.

 

Komoda wenge

Populárním odstínem nábytku je wenge. Jedná se o dřevinu ve výrazné tmavé barvě. Pochopitelně ani komody wenge nesmějí chybět v sortimentu internetového obchodu Nábytek Bogart. Ty nabízíme hned v několika provedení, aby si každý zákazník přišel na své. Tmavé tóny nábytku se hodí do větších místností prosvětlených přirozeným světlem.

 

Komoda masiv

 

Mezi nejluxusnější kousky nábytku patří ty z masivu. Přírodní dřevo je luxusní materiál, který vypadá dobře v každé místnosti. Jedná se o kvalitní a odolné výrobky, které mají dlouhou životnost. U komody masiv oceníte hlavně krásnou kresbu dřeva. Světlé přírodní tóny borovice či smrku se hodí do rustikálně laděných bytů nebo na chalupy. Exklu