Koupelnové skříňky | nabytek-bogart.cz

Koupelnové skříňky

Koupelna je v porovnání s ostatními místnostmi v bytě určitě používána méně často, přesto má své nezastupitelné místo. Je mimo jiné také naší vizitkou, kdy čistá, uklizená koupelna hodně vypovídá o našem vztahu k pořádku. Současná koupelna - to je také prostor pro relaxaci. Po dlouhém pracovním dnu rádi necháte na sebe ze sprchy proudit teplou vodu a vychutnávat její očistnou sílu. Aby koupelna dokonale plnila svoji úlohu odpočinkového místa, měla by být také vhodně zařízená koupelnovým nábytkem, který jí vdechne osobité kouzlo.


Moderní koupelna

 

Současný nábytek do koupelny splňuje všechny nároky zákazníků na preciznost zpracování, trendy nebo klasický vzhled. Nejčastěji se nakupují koupelnové skříňky, které by neměly chybět v žádné koupelně. Jsou ideálním nábytkem pro uschování všech potřebných kosmetických i čisticích prostředků. Moderní design do nábytku halí také umývadla, jež jsou jeho součástí. Koupelnová skříňka s umývadlem je zajímavým bytovým doplňkem už z toho důvodu, že díky ní prostor koupelny působí harmonickým a vyváženým dojmem.

 

Vyberte si nábytek do koupelny dle svého vkusu


 

Koupelnu si můžete nechat navrhnout od odborníků přes design v některém koupelnovém studiu. Anebo se pustíte do jejího zařizování sami a využijete nabídky, jež vám poskytují kamenné prodejny nebo internetové obchody. I u nás najdete sortiment nábytku do koupelny včetně závěsných skříněk i skříněk pod umyvadlo nebo zrcadlových skříněk. Díky tomu si můžete poskládat koupelnu tak, jak se vám to bude líbit.

 

Výhody nakupování koupelnových skříněk na internetu


 

Protože jsme si vědomi odlišnosti nakupování prostřednictvím internetu a nemožnost si nábytek na vlastní oči osahat, připravili jsme pro naše zákazníky podrobnou nabídku jednotlivých koupelnových skříněk, a to i s rozměry. Ty pomohou nerozhodnutému zákazníkovi si přesně určit, která skříňka bude vhodná právě pro jeho koupelnu. Koupelnové skříňky je možné vybírat podle typu koupelnové sestavy, jichž máme v nabídce téměř celou desítku. Každá sestava je navíc doplněna o barevnou škálu, v níž si lze vybrat přesně tu barvu, jež bude použita pro přední desku skříněk.

Tímto způsobem je možné si sestavit koupelnový komplet ze skříněk, který bude nejlépe odpovídat vašemu barevnému cítění. Vhodně zvolenými doplňky a kachličkami pak už jen dotvoříte výsledný vzhled a vdechnete své koupelně osobitý styl.

 

Bílá koupelna je nejhezčí


Ač je na výběr spousta barevných odstínů, stejně na celé čáře stále vítězí koupelna v bílé barvě. Působí totiž velice čistě, jemně, něžně i elegantně. Bílá skříňka proto pochopitelně nemůže chybět ani mezi našimi nabízenými produkty.

 

Tiché dovírání a snadný pojezd šuplíků


 

Nábytek do koupelny, který máme v sortimentu, disponuje různými příjemnými vychytávkami - například tichým dovíráním dveří, snadným pojezdem zásuvek. Jeho další výhodou je materiál, z něhož jsou jednotlivé koupelné skříňky vyrobeny. Jedná se převážně o laminované MDF desky s odolnou hranou, které vydrží i namáhavé koupelnové prostředí, kde není nouze o vlhko. Kromě toho, že jsou tyto desky pevné, navíc se i výborně ošetřují a udržují v čistotě.


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 251