Vitríny do jídelny | nabytek-bogart.cz

Vitríny do jídelny

Jídelna je v domácnosti místem hlavně pro společné setkávání se u jídla. Někdy bývá součástí prostoru kuchyně, který rozšíří o jídelní komplet, jindy má určenou samostatnou místnost. Vždy to záleží na konkrétní dispozici bytu nebo domu. Pro jídelnu je typický nábytek, který by měl splňovat vysoké nároky na to, co se pohodlí týká - dostatečně velký stůl, příjemné židle jsou důležité. Kromě komody udávají ráz jídelny také nejrůznější vitríny, které slouží především pro prezentaci.

Neschovávejte své poklady

 

Vitrína do jídelny v sobě účelně spojuje praktickou a vizuální funkci. Díky dostatečnému úložnému prostoru do ní uschováte spoustu nezbytností domácnosti, které mají co do činění s jídlem - například jídelní příbory, látkové ubrusy a prostírání. Současně však můžete vystavit svoje oblíbené předměty, které chcete mít neustále na očích. Vitríny bývají vybavené prosklenými dvířky, za nimiž se nalézají police. Záleží tedy na vás, jestli si do nich umístíte drahý porcelán nebo sbírku svých trofejí ze soutěží. Obojí se bude pěkně vyjímat a dodá to vašemu domovu kouzlo osobitosti.

Vitríny do jídelny z lamina jsou dobrou volbou


Na výrobu vitrín do jídelny se v současné době používají hlavně laminované MDF desky s různými dekory, které na první pohled stěží rozeznáte od pravého dřeva. Jejich vzhled je esteticky vyvážený. V nabídce jsou vitríny v různém designu. Je to proto, že vkus zákazníků je různý a každému se líbí něco jiného. Vitríny současně respektují i moderní trendy, které se projevují ve vzhledu nábytku. Vybrat si ovšem dokáže i ten, který dává přednost nadčasové klasice. Současný vzhled nábytku do jídelny klade důraz na jednoduché tvary, jež v kombinaci dvou použitých barev působí velice zajímavě. Kontrasty bílé a černé, nebo ladění hnědého odstínu tón v tónu jsou mezi zákazníky nejoblíbenější.

Do jaké barvy ladit jídelnu?

 

Rozmýšlíte se, jakou hlavní barvu vybrat pro svoji jídelnu? Velmi samozřejmě záleží také na nábytku v ostatních místnostech a na celkovém stylu, v němž máte svoji domácnost zařízenou. Chybu však neuděláte, vyberete-li si spíše světlejší tóny a v tomto duchu pořídíte jídelní komplet, komodu i vitrínu do jídelny. Hodně záleží i na ostatních doplňcích, jež použijete na závěsy, ubrus nebo koberec. Jídelnu lze ladit do rustikálního stylu nebo stylu francouzské Provence, které vypadají na první pohled velmi útulně a příjemně. Anebo se necháte inspirovat vitrínami do jídelny a ostatním nábytkem, který nabízíme v našem katalogu.

Vybírejte pečlivě z bohaté nabídky vitrín do jídelny

Náš sortiment vitrín do jídelny splňuje snad téměř všechny nároky zákazníků. Najdete vitríny levné i ty dražší z masivu. Vybírat můžete mezi vitrínami se šuplíky i bez, s prosklenými dvířky po jedné nebo obou stranách, dokonce najdete i vitríny, jež můžete nechat osadit vnitřním osvětlením. Takto vybavené vitríny vypadají v interiéru velice dobře - příjemné světlo dokáže zútulnit každou místnost. Tuto možnost vybíráte v procesu objednávání zboží v našem internetovém obchodě.

 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 239