Bílé obývací stěny

Při hledaní nadčasového uspořádání si zákazníci neustále vybírají bílý nábytek. Výrobci nábytku také sledují tyto trandy a dodávají na trh spoustu atraktivních návrhů nábytku, čímž dávají spotřebiteli na výběr ze široké škály jednotlivých prvků. 
Jedním z nejpopulárnějších a často vyhledávaných výrobků mezi kupujícími jsou bílé obývací stěny. Při zařizování interiéru se staráme nejen o jeho uspořádání, funkčnost, ale i o vnitřní klima, kterého dostáhnete díky nábytku, který chcete umístit v dané místnosti.
Všichni požadujeme, aby byl náš interiér přátelský, útulný a aby byl čas v něm strávený potěšením.
Při výběru bílého nábytku si vybíráme nejen nadčasovost, ale především neutrální odstín, který přinese do interiéru pozitivní atmosféru. Další výhodou je, že jakýkoliv barvený prvek k obývací stěně dodáte, vždy to bude sladěno.

Bílá obývací stěna do obývacího pokoje. 

Mezi spoustou nábytkářských návrhů na trhu, jednoznačně vítězí bílé obývací stěny do salonů či obývacích pokojů. Široká nabídka, moderní design a spolehlivost jsou charakteristickými znaky většiny těchto návrhů, přizpůsobenými co nejvíce požadavkům zákazníka.
V současné době dominují moderní obývací stěny, inspirované současnými trendy v oblasti designu. Tyto návrhy mají většinou moderní konstrukční řešení , jako je tiché dovírání dvířek, výsuvy se samozavíracím systémem, používání tvrzeného skla a LED osvětlení, které zvyšuje vizuální i funkční vlastnosti jednotlivých prvků.
Krásné obývycí stěny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči poškrábání a slunečnímu záření.

Moderní obývací stěny.

Výrobci obývacích stěn Helvetia, Furnival a Bogart neustále projektují nové modely a vycházejí tak vstříc zákazníkům, kteří tak mají k dispozici široký výběr krásných a moderních návrhů. Nejoblíbenější z těchto kategorií jsou bílé obývací stěny do salonu nebo obývacího pokoje, mezi kterámi kraluje obývací stěna Coco, Komplet Tulsa, Obývací stěna Lauren, Saala nebo Hektor.

Každá z nich, ikdyž se mírně liší v designu, spojuje bílý odstín v kombinaci se skleněnými elementy, moderní úchyty a lesklý povrch.
Komplety nebo obývací stěny se skládají z jednotlivých prvků, jako jsou stojící a závěsné vitríny, televizní skříňky a závěsné police. Hotové a poskládané komplety nábytku budou vždy vypadat a působit lépe než na obrázku.

Bílé obývací stěny s vysokým leskem.

Bílé obývací stěny s vysokým leskem jsou projevem moderního designového trendu, který si stále více získává na popularitě. Zvyšující se nárok zákazníků, jejich požadavky pro moderní zařízení, či minimalistický styl jsou signálem pro výrobce.
Atraktivita bílé obývací stěny je ovlivněna taktéž sklenenými elementy, policemi, skříňkami, které se v kompletu nachází. Tyto skleněné elementy jde ve většině případů obohatit LED osvětlením.
Časy, kdy se slovo "obývací stěny" spojovalo s retro stylem jsou dávno minulostí. V současné době jsou moderní obývací stěny, které si získávají srdce spousty zákazníků.

 

 

Jiné kategorie: 

Obývací pokoj - Nábytkové komplety - Komody - Vitríny - Regály Skříně - Skříně s posuvnými dveřmi

/biale-mebloscianki-pr-61.html