Vitríny | nabytek-bogart.cz

Vitríny

 

Máte doma sbírku kvalitního porcelánu a chcete, abyste na něho stále viděli? Je krásný na pohled a byla by škoda ho schovávat. Pro tento účel slouží v domácnostech vitríny, v nichž můžete prezentovat své oblíbené předměty. Vždycky se nemusí jednat o porcelán či sklo. Někdo se rád pochlubí třeba svými sportovními poháry, které získal, nebo sbírkou modelů autíček, jichž je náruživý sběratel. Záliby lidí jsou různé a každý si do vitríny uloží něco jiného.

 

Prosklená vitrína jako praktický doplněk

 

Nejběžnější vitrínou v domácnostech je ta prosklená. Její hlavní výhoda tkví v tom, že díky skleněným dvířkám nesedá na vystavené předměty prach a zároveň jsou stále na očích. Proč schovávat třeba krásné originální vázy, které jsou cenným uměleckým předmětem? V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart naleznete velký výběr vitrín různých druhů. Většinou se jedná o vysoké nebo polovysoké kusy nábytku v provedení masiv nebo lamino s dekorem dřeva.


Mezi nejmodernější patří závěsné vitríny v bílé barvě. Jedná se o exkluzivní bytový doplněk, který dodá vašemu interiéru na osobitosti. Prosklené vitríny bývají vybavené také vnitřním osvětlením – LED bodovým světlem. Pro uložení předmětů jsou vybavené policemi z čirého skla, které působí velmi vzdušně.


Pokud potřebujete uložit více věcí a máte dostatečný prostor v místnosti, nic vám nebrání si pořídit širokou prosklenou vitrínu s dekorem divoký dub antik. Jako hlavní materiál je použita laminovaná dřevotřísková deska s ABS hranami v kombinaci s kovem, plastem a čirým sklem. Propracovaná kresba dubu zcela imituje přírodní tesané dřevo, od něhož je k nerozeznání. Díky tomu vytvoříte doma příjemnou a útulnou atmosféru pro spokojené žití. Skleněná vitrína působí velmi masivním dojmem i díky mohutnému spodnímu soklu a zesíleným konstrukčním deskám.

 

Otevřená vitrína


Velmi často se v domácnostech objevuje také otevřená vitrína pouze s poličkami bez jakýchkoliv dveří. I tu můžete použít pro uložení předmětů a nebo ji využijete jako příruční knihovnu. Její nevýhodou je, že se do ní práší a vyžaduje tedy častější úklid. S moderními čisticími prostředky je to ovšem snadné. Stačí použít antistatický čistič na prach ve formě spreje. Krásně se v interiéru vyjímá vitrína z masivu nebo z laminovaných desek s dekorem dřeva.

 

Vitríny jsou stálice mezi nábytkem

 

Tvůrčí invence nábytkových designérů je bohatá. O tom ostatně svědčí také sortiment zboží internetového obchodu Nábytek Bogart. Moderní jsou vitríny v kombinaci bílé a černé barvy v lesklém provedení nebo kombinace bílé barvy a dekoru dřeva, které vypadá také velmi zajímavě. Design vitrín dbá hlavně na originalitu. Pochopitelně jsou však v nabídce také kousky, které uspokojí zákazníka, jenž vyžaduje klasický nábytek.

 

Vitrína na modely

 

Patříte mezi vášnivé sběratele nejrůznějších modelů? Pak určitě pro svoji obsáhlou sbírku budete také potřebovat vitrínu na modely, abyste se jimi mohli pochlubit a měli je stále na očích. Nejčastěji asi využijete tu se skleněnými dvířky - buď vysokou, nebo naopak spíše širokou, podle množství věcí, které budete chtít ve vitríně uložit.

 

Jiné kategorie:

Pohovky - Gauče a rozkládací pohovky - Dětské pohovky - Rohové sedací soupravy - Křesla - Taburety - Komplety sedacích souprav

 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 577