Vitríny | nabytek-bogart.cz

Vitríny

 

Máte doma sbírku kvalitního porcelánu a chcete, abyste na něho stále viděli? Je krásný na pohled a byla by škoda ho schovávat. Pro tento účel slouží v domácnostech vitríny, v nichž můžete prezentovat své oblíbené předměty. Vždycky se nemusí jednat o porcelán či sklo. Někdo se rád pochlubí třeba svými sportovními poháry, které získal, nebo sbírkou modelů autíček, jichž je náruživý sběratel. Záliby lidí jsou různé a každý si do vitríny uloží něco jiného.

 

Prosklená vitrína jako praktický doplněk

 

Nejběžnější vitrínou v domácnostech je ta prosklená. Její hlavní výhoda tkví v tom, že díky skleněným dvířkám nesedá na vystavené předměty prach a zároveň jsou stále na očích. Proč schovávat třeba krásné originální vázy, které jsou cenným uměleckým předmětem? V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart naleznete velký výběr vitrín různých druhů. Většinou se jedná o vysoké nebo polovysoké kusy nábytku v provedení masiv nebo lamino s dekorem dřeva.


Mezi nejmodernější patří závěsné vitríny v bílé barvě. Jedná se o exkluzivní bytový doplněk, který dodá vašemu interiéru na osobitosti. Prosklené vitríny bývají vybavené také vnitřním osvětlením – LED bodovým světlem. Pro uložení předmětů jsou vybavené policemi z čirého skla, které působí velmi vzdušně.


Pokud potřebujete uložit více věcí a máte dostatečný prostor v místnosti, nic vám nebrání si pořídit širokou prosklenou vitrínu s dekorem divoký dub antik. Jako hlavní materiál je použita laminovaná dřevotřísková deska s ABS hranami v kombinaci s kovem, plastem a čirým sklem. Propracovaná kresba dubu zcela imituje přírodní tesané dřevo, od něhož je k nerozeznání. Díky tomu vytvoříte doma příjemnou a útulnou atmosféru pro spokojené žití. Skleněná vitrína působí velmi masivním dojmem i díky mohutnému spodnímu soklu a zesíleným konstrukčním deskám.

 

Otevřená vitrína


Velmi často se v domácnostech objevuje také otevřená vitrína pouze s poličkami bez jakýchkoliv dveří. I tu můžete použít pro uložení předmětů a nebo ji využijete jako příruční knihovnu. Její nevýhodou je, že se do ní práší a vyžaduje tedy častější úklid. S moderními čisticími prostředky je to ovšem snadné. Stačí použít antistatický čistič na prach ve formě spreje. Krásně se v interiéru vyjímá vitrína z masivu nebo z laminovaných desek s dekorem dřeva.

 

Vitríny jsou stálice mezi nábytkem

 

Tvůrčí invence nábytkových designérů je bohatá. O tom ostatně svědčí také sortiment zboží internetového obchodu Nábytek Bogart. Moderní jsou vitríny v kombinaci bílé a čer