Skříně do obývacího pokoje | nabytek-bogart.cz

Skříně do obývacího pokoje

Co byste odpověděli, kdybyste dostali otázku, jak si chcete zařídit svůj byt? Pravděpodobně bude pro vás důležitý kvalitní a vkusný nábytek. Přesně takový, který vám vytvoří příjemné zázemí a v němž se budete cítit pohodlně. Do prázdného bytu si nejspíše nejdříve pořídíte postel. Hned v zápětí pak budou následovat i skříně, abyste si měli kam dávat věci a oblečení. S internetovým obchodem Nábytek Bogart máte jistotu, že si díky bohaté nabídce různých skříní určitě některou do svého bytu vyberete.

 

Šatní skříň

 

Jedno z míst v obývacím či dětském pokoji nebo ložnici bude určitě i ve vašem bytě vyčleněné šatní skříni. Bývá vybavená policemi, tyčí na ramínka i šuplíky, byste mohli vše potřebné uschovat. Mezi oblíbené vzory šatních skříní patří v současné době ty, které jsou v moderním bílém provedení. Zajímavě ovšem vypadá i světlý dekor divokého dubu v kombinaci s nordickou borovicí.

 

Volit raději masiv, nebo lamino?

 

Váš nábytek bude vytvářet pohodovou atmosféru domova, i když bude vyrobený z levnější laminované dřevotřísky s kvalitními ABS hranami. Její výhoda tkví hlavně ve snadném ošetřování a odolnosti vůči mechanickému poškození. Masiv vypadá krásně, ale je podstatně dražší variantou nábytku, protože pro jeho výrobu je použité přírodní dřevo, které nepatří k levným materiálům. Pokud tedy chcete ušetřit a k dispozici máte omezenou finanční částku, bez obav sáhněte po nábytku z lamina. Současné dekory jsou na takové úrovni, že je snadno zaměníte za pravé dřevo.

 

Anglický styl, Provance nebo raději rustikálně laděný nábytek?

Svůj byt můžete ladit včetně nábytku a dalších doplňků do různých stylů. Máte rádi Francii a líbí se vám slunná a teplá Provance? Chtěli byste ji mít i doma? Pak se nebojte pořídit bílou šatní skříň a doplňky v barvě máty nebo levandule ji dolaďte. Nezapomeňte na závěsy s květinovými motivy.


Možná se vám více líbí rustikální styl. V takovém případě vybírejte světlý nábytek z borovice nebo smrku. A v současné době jím nemusíte mít zařízenou pouze chatu nebo chalupu, bez obav ho můžete použít i ve svém bytě.


Pokud jste propadli kouzlu anglického venkova, pak v internetovém obchodě Nábytek Bogart vybírejte šatní skříně v tmavším prove