Kancelářské vitríny | nabytek-bogart.cz

Kancelářské vitríny

Jestliže jste se pustili do zařizování kanceláře, jež má spíše reprezentativní charakter, určitě vás zajímá, jaká nabídka je v sortimentu kancelářských vitrín. Jedná se o prosklené skříně s úložným prostorem, který nabízí možnost prezentace - oblíbených předmětů, různých ocenění a podobně. Tedy věcí, jež nechcete schovat před zraky příchozích, ale naopak, rádi byste je nabídli k nahlédnutí. Leckteré firmy se těší z různých ocenění a určitě stojí za to je představit.

Prosklené vitríny nejen do reprezentativních kanceláří


 

Skleněné vitríny musí s ostatním kancelářským nábytkem dokonale ladit, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Pochopitelně z tohoto důvodu je vhodné vybírat jednotlivé kusy nábytku z stejné modelové řady. Pokud tak však neučiníte, přesto je možné koupit vitrínu, která se bude ke stávajícímu nábytku hodit. V současné době je moderní kombinovat spolu více barev. Hlavně se dává prostor tmavých a světlým odstínům - například bílá a černá je zajímavou kombinací, která se asi hned tak neohledí. Stejně tak spolu dobře vypadají různé odstíny hnědé barvy. Designéři si jsou toho vědomi, takže na trhu s nábytkem najdete vitríny, skříně, komody i skříňky i na tyto variace barev.

 

Skleněné vitríny v zajímavém designu


 

Internetový obchod Nábytek Bogart jde s dobou, protože moderní trendy v designu nábytku poctivě sleduje. Proto se snaží svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co současný trh nabízí. Zajímavě napřiklad vypadají vitríny ze systému ALASKA. Jsou vyrobené převážně ze světlého dekoru, který je doplněný tmavou barvou. Výsledkem je pak moderně vypadající prosklená vitrína, jež bude zajímavým doplňkem v interiéru kanceláře.

 

Praktické vitríny na knihy


 

Součástí kancelářských vitrín bývá kromě prosklené části velmi často také část s dveřmi a uzavřenými policemi. Kombinace je to klasická a stále žádaná, protože se většinou jedná o univerzální design. V naší nabídce proto najdete takových vitrín hned několik, a to jak v tmavě hnědém provedení, tak i v tom světlejším. Jedná se většinou o nábytek, který je odolný vůči poškrábání i vlivu teplot. Díky tomu je také snadná jeho údržba, což v kanceláři obzvlášť oceníte.


Nedílnou součástí některých kanceláří je také vitrína na knihy. Pravděpodobně se bude jednat o odborné publikace, které budou v knihovně uložené. Aby se na knihy neprášilo, určitě je praktický nápad uschovat je za sklo do vitríny. Kromě toho budou ihned k dispozici k nahlédnutí. U některých typu skleněných vitrín můžete dodatečně doplnit jejich vnitřní prostor LED osvětlením. Stačí tento požadavek zadat v objednávce. Osvětlená vitrína je v interiéru zajímavým prvkem, který určitě nepřehlédnete.


Vitríny z kolekce Velvet se vyznačují robustním a přitom elegantním stylem. Jsou vyrobené z litého olejovaného dubu. Přírodní dřevo je vám zárukou, že kancelářský nábytek bude sloužit po dlouhou dobu se zachováním všech užitných vlastností. Masiv se hodí hlavně do těch kanceláří, kterými se chcete reprezentovat. Krásná kresba dřeva vyniká zvláště ve vybraném odstínu hnědé barvy dubu rustikál. Nábytek doplňují kovové úchyty. Celkový dojem z kombinace masivu s úchyty z kovu vyznívá velmi moderně.

 

 Jiné kategorie:

Nábytkové systémy do jídelny - Jídelní komplety - Stoly - židle - barové stolky - barové židle - Komody do jídelny - Vitríny do jídelny - Regály do jídelny
 
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 136