Vitríny - pro děti a mládež | nabytek-bogart.cz

Vitríny - pro děti a mládež

I děti a studenti mají spoustu věcí, které by si chtěli vystavit ve svém pokoji. Může se jednat o sbírku různých drobných postaviček z oblíbených seriálů či z vajíčka Kinder, různé sportovní trofeje a podobně. K tomuto účelu výborně v jejich dětském a studentském pokoji poslouží nejrůznější vitríny.


Zajímavé vitríny do každého pokoje

Vitrína, do které se nebude příliš prášit, mívá skleněná dvířka. To je ostatně podstata vitríny. Měla by sloužit jako úložné místo pro prezentaci předmětů, které o vás samých i vašich zájmech hodně vypovídají. Někdo se rád prezentuje soupravou drahého růžového porcelánu, kterou dostal jako svatební dar, jinému se líbí mít vystavenou kompletní sbírku modelů autíček, jež vlastnoručně vytvořil ve chvílích volna, další si vystaví figurky slonů, již poctivě sbírá už od dětství.


Vitríny obecně patří ke stálicím pokojů nejen dětských, ale také obývacích nebo obytných hal, kde slouží jako zajímavý bytový doplněk, jenž určitě nezůstane bez povšimnutí návštěvy. Vystavené předměty obvykle přitahují zrak a říkají si o zaslouženou pozornost. Krásná vitrína s vašimi oblíbenými věcmi dodává obydlí jeho typický vzhled.


Internetový obchod Nábytek Bogart se specializuje na všechny druhy nábytku, aby mohl vyjít vstříc požadavkům svých zákazníků. A ty jsou různorodé podle vkusu každého. I náš sortiment vitrín má vše, co zákazníci většinou vyžadují, co se materiálu, veliksti i designu týká.

 

Vitríny na modely

 

Velmi často lidé na internetu hledají vitríny na modely. Modelářství se jako koníčku věnuje ve svém volném čase spousta domácích kutilů a i oni se chtějí pochlubit hotovými výrobky. Vedle prezentace věcí vitríny fungují jako perfektní úložný prostor. Kromě toho za skleněnými dvířky můžete uschovat i knihy a vytvořit zajímavou knihovnu. Její velkou výhodou bude, že se na knihy nebude prášit. Sklo je před dotěrným prachem poměrně dobře ochrání.

 

Odolné vitríny z laminovaných desek


Do dětského pokoje vybírejte nábytek se zvýšenou odolností. Děti jsou hravé jako čertíci a velmi často zapomínají dávat pozor na to, aby náhodou nábytek někde neodřely. Ideálním materiálem na vitríny do dětského pokoje se jeví laminované desky. Na první pohled je obvykle ani nerozeznáte díky použitému dekoru od přírodního dřeva.

Volit samozřejmě můžete i vitrínu v bílé barvě, hodí-li se vám ke stávajímu nábytku v dětském pokoji. A zajímavě vypadá vitrína v kombinaci dřevěného dekoru a další barvy – modré, zelené, fialové či růžové například v místě předních desek šuplíků nebo dvířek podle toho, pro koho je vitrína určená. Děvčatům jistě vyberete holčičí barvy, chlapcům se zavděčíte těmi klučičími.

 

Vitríny do dětského pokoje dle velikosti

 

Chcete-li do vitríny uložit co nejvíce věcí, měla by být dostatečně hluboká. Internetový obchod Nábytek Bogart nabízí vitríny s hloubkou v rozmezí 37 až 60 cm. Je pochopitelné, čím je vitrína hlubší, tím je i větší úložný prostor. V našem sortimentu najdete vitríny také v různých šířkách – od úzkých do menších místností až po ty široké.

 

Jiné kategorie:

Nábytkové systémy do ložnice - Postele do ložnice - Kontinentání postele - Noční stolky - Komody do ložnice - Skříně s posuvnými dveřmi do ložnice - Skříně do ložnice - Toaletní stolky - Zrcadla do ložnice - Taburety do ložnice

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 34